Proč stromek právě od nás?

28. 11. 2017

Naše kvalita je skutečně prvotřídní

  • Skutečně jsme si dali velmi záležet na tom, aby stromky, co Vám nabídneme, byly vybrány z těch nejlepších, které byly vypěstovány pro letošní rok. Porovnejte naši nabídku s konkurencí a sami ohodnoťte, které stromky jsou hezčí!
  • Skutečně jsou vypěstované v ČR a na jiných specializovaných plantážích v zemích EU.
  • Skutečně Vám v souladu s dobrými mravy uvádíme výšku stromku, kterou uvádějí všichni slušní prodejci. (Někteří prodejci uvádějí celkovou výšku včetně bezcenné a nepoužitelné části špičky.)
  • Skutečně jsou čerstvě nařezané, proto je začínáme prodávat 28.11., nikoli dříve.
  • Skutečně jsou naše ceny stanoveny tak, aby byly v porovnání s kvalitou u konkurence pro Vás velmi výhodné. Porovnejte je!
  • Skutečně naše prémiová kvalita je prémiová! Nenakupujeme základní kvalitu a Vám ji nenabízíme a neprodáváme jako prémiovou. Porovnejte to!

 

Výšku stromku měříme poctivě!

Nepočítáme Vám do výšky holou špičku, kterou zpravidla odříznete. Výška je určena tak, že se ke špičce přiloží nejvyšší větev a v tomto bodě je počítána použitelná výška stromku.

Mnozí jiní prodejci Vám přitom bez okolků započítají i několik desítek centimetrů holé a nepoužitelné špičky. U takovýchto prodejců pak můžete zaplatit i částky přesahující 100 Kč za část stromku, která poputuje doma ihned do koše.

 

Naše stromky pocházejí z plantáží v ČR a dalších zemích EU!

Na těch nejlepších plantážích v EU jsme pro Vás vybrali stromky skutečně prémiové kvality. Stromky byly vypěstovány speciálně pro vánoční trh. Nejedná se tedy o stromky, které by někdo vyřezal jako nevhodný plevel z lesa.

Podívejte se na příběh stromku, jak rostl od sazenice, aby putoval až k Vám:
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím