Zobrazit kategorie

Kalkulátory

Pokud vybíráte produkt, kromě designu a doplňkových funkcí je nejdůležitější vědět, zda výkon a parametry daného produktu budou dostačující pro podmínky, ve kterých bude používán. Je zcela jasné, že ne každý se orientuje ve výpočtech spojených například s čerpadly, motory, topnými výkony nebo akumulátory.

Pro přesné výpočty je zpravidla důležité znát i přesné hodnoty v daných podmínkách provozu. Ne vždy je však možné všechny hodnoty jednoduše a jednoznačně měřit bez speciálního vybavení. Přitom často vystačíme pouze s orientačními hodnotami, které nás mohou ujistit o vhodnosti výběru.

Nejen proto jsme pro Vás připravili několik online kalkulaček, do kterých stačí zadat požadované parametry a ihned získáte odpověď na některé otázky. Zároveň však prosím mějte na zřeteli, že online nástroje nemohou zohlednit naprosto všechna specifika provozu produktu v konkrétních podmínkách a výskedky tak mají pouze informativní charakter.

Máte stroj s dvoutaktním motorem a nevíte, jak správně namíchat benzín s olejem? Naše kalkulačka vám vypočítá, kolik oleje máte použít na konkrétní množství benzínu.

Počítat poměr paliva

 

Máte vybranou sekačku a nejste si zcela jistí, zda je pro vaše potřeby vhodná? Ověřte si, jak dlouho budete s vybranou sekačkou vaši zahradu sekat a my se vám pokusíme navrhnout vhodnější.

Počítat parametry sekačky

 

Nevíte jaké čerpadlo vybrat, aby splňovalo vaše požadavky? Nejste si jistí, zda je výkon zvoleného čerpadla dostačující pro podmínky, v jakých bude použito? Využijte naši aplikaci pro výpočet parametrů.

Počítat výtlak čerpadla

 

Hledáte kamna, která by spolehlivě vytopila požadované prostory? Kromě kvality a designu je důležitý i přiměřený výkon kamen. U nás jej snadno zjistíte!

Počítat výkon kamen

 

Potřebujete přímotop, který by spolehlivě vytopil místnost? Líbivý vzhled je sice důležitý, ale bude mít i dostačující výkon? Spočitejte jej v naší kalkulačce!

Počítat výkon přímotopu

 

Chcete vypočítat odhadovaný dojezd elektrokola v závislosti na akumulátoru, hmotnosti jezdce a nastavení úrovně asistence? Spočitejte jej v naší kalkulačce!

Počítat dojezd elektrokola

 

Chcete vypočítat parametry pístového kompresoru tak, abyste veděli, že je vhodný pro vaše požadavky na provoz? Spočitejte jej v naší kalkulačce!

Počítat parametry kompresoru