Zobrazit kategorie

Chráníme přírodu

Společnost HECHT MOTORS s.r.o. věnuje velkou pozornost ochraně přírody. Neustále rozšiřujeme nabídku produktů, které jsou napájené z akumulátorů. Jsou tiché, neprodukují žádné emise, tudíž jsou k přírodě maximálně ohleduplné.

Mezi takové patří například elektrické čtyřkolky HECHT, které jsou určené nejen pro zábavu, ale i pro práci v zahradě a modely s homologací mohou být normálně provozovány i na pozemních komunikacích.

Zapomenout nesmíme ani na elektrické skútry, které kromě přírody šetří i vaši peněženku, protože náklady spojené s nabíjením jsou několikanásobně nižší než provoz spalovacího motoru.

Jsme si vědomi toho, že ekologická likvidace starého nefunkčního akumulátoru je složitá. I to byl jeden z důvodů, proč jsme mezi prvními přišli na trh s ucelenými akumulátorovými řadami, v rámci kterých je možné napájet několik typů zahradní techniky a nářadí jedním typem akumulátoru. V praxi zákazík vystačí pouze s jedním nebo dvěma akumulátory pro napájení celé řady produktů. Tím, že nemusí pořizovat ke každému stroji samostatný akumulátor, uspoří nejen peníze, po uplynutí životnosti akumulátoru je rovněž méně zatěžována příroda při ekolologické likvidaci podstatně menšího počtu akumulátorů.