Pily

Skvěle vybavené pily za rozumnou cenu - to jsou řetězové a okružní pily Hecht! U nás najdete pily jak pro hobby použití, tak pily střední a polo-profi třídy. Díky široké nabídce si jistě vybere každý.


V případě benzínových strojů je pro občasné nařezání palivového dřeva, či jiné řezání prováděné několikrát do roka, vhodné použití řetězové pily s obsahem motoru do 45 cm3. Pily "farmářské", či jinak "polo-profi" třídy s obsahem nad 45 cm3, jsou pak vhodné pro častější použití a bez problémů si poradí i s prořezáváním větví či častějším řezáním většího množství dřeva.


Stejně jako pily "hobby" třídy mohou posloužit i elektrické řetězové pily, které díky absenci složitého motoru nevyžadují složitější péči a údržbu.


V nabídce máme také pily kolébkové/okružní (jinak také označované jako "cirkulárky"), které jsou vhodné pro řezání větších polen. Jejich použití je jednoduché a bezpečné.Seřadit
29 položek
29 položek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím