Zobrazit kategorie

O společnosti

Vítejte na stránkách HECHT – specialista na zahradu, předního dodavatele zahradní techniky a dílenského vybavení.

Značka HECHT® byla uvedena brzy po vzniku společnosti ve snaze dodávat na trh originální a kvalitní produkty za nejlepší možné ceny. V průběhu času se postupně nabídka rozšířila z původní zahradní techniky i na další příbuzné produkty, jako je například zahradní nábytek, nebo vybavení a nářadí do dílen. O kvalitě našich výrobků pak svědčí mnohá ocenění nejen u nás, ale i nejnáročnějším trhu v EU, tedy v Německu, kde se naše produkty již pravidelně umisťují na předních místech hodnocení nezávislé německé společnosti Heimwerker-test. Při vývoji našich produktů se snažíme vycházet nejen z moderních trendů, technologií, vlastních letitých zkušeností, ale i požadavků našich klientů, tedy Vás. I proto již takřka čtvrt století dodáváme na trh zboží, odpovídající přesně potřebám zákazníka.

Právě díky důrazu na kvalitu výrobků se značka HECHT velice brzy stala známou a žádanou nejen v tuzemsku ale i po celém světě. V současné době dodává společnost HECHT MOTORS s.r.o. zahradní techniku do více jak 30 zemí po celém světě. Kromě České republiky vyvážíme naše výrobky do států, jako jsou například Německo, Maďarsko, Itálie, Francie, Španělsko, Švýcarsko, Anglie, Irsko, Ukrajina, Nizozemsko, Belgie nebo také Alžírsko, Egypt a mnoho dalších. Na Slovensku (hecht.sk) v Maďarsku (hecht.hu) a v Polsku (hechtpolska.pl) funguje naše firma prostřednictvím dceřiných společností.

Produkty

Pod značkou HECHT dodáváme na trh rozsáhlou nabídku produktů určených pro práci na zahradě, dílenské nářadí, ale i zahradní nábytek, nezapomněli jsme ani na nejmenší.


Sekačky HECHT si již dávno svou vydobyly své postavení, se svou kvalitou a cenou v současnosti nemají konkurenci.  Pro péči o trávník pak můžete vybírat provzdušňovače, vyžínače, křovinořezy, zahradní ridery a traktory, posypové vozíky, postřikovače a další produkty.  Mezi pěstiteli se pak staly oblíbenými naše zahradní kultivátory s rozsáhlým příslušenstvím nebo ruční nářadí. Nabízíme rovněž plotostřihy, drtiče větví, řetězové pily, okružní-cirkulační pily, štípače dřeva, fukary, vysavače listí, sněžné frézy a mnoho dalšího uceleného sortimentu pro práci v zahradě a okolo domu. 

Podobně jako zahradní technika v zahradách, našlo si i nářadí HECHT své místo v dílnách. Elektrické i akumulátorové vrtačky, pily, brusky, svářečky, kompresory, vysavače, generátory elektřiny, opalovací pistole, topidla, přímotopy a další vybavení se již stalo samozřejmým příslušenstvím tisíců domácích dílen a garáží.

Abyste si mohli po práci užít zaslouženého odpočinku, vybírat můžete i z široké nabídky zahradního nábytku, ve které naleznete celé zahradní sety, lehátka, houpačky, posezení jistě zpříjemní i jídlo připravené v některém z grilů HECHT.

Vaše děti snadno zabavíte v některém ze skákacích hradů, nebo některým ze šlapacích nebo akumulátorových vozítek.

Prodejny

Stejně jako neustále zlepšujeme a rozšiřujeme nabídku našich produktů, dochází i k budování distribuční sítě našich prodejen.  Naše centrála se nachází v České republice v Mukařově – Tehovci, další prodejny pak naleznete v Benešově, České Lípě, Českém Krumlově, České Třebové, Českých Budějovicích, Havířově, Jindřichově Hradci, Letech u Dobřichovic, Kolíně, Liberci, Litoměřicích, Opavě, Prostějově, Přerově, Roztokách u Prahy, Slaném, Starém Městě u Uherského Hradiště, Šestajovicích, Táboře, Teplicích, Trutnově, Velkém Meziříčí, nebo ve Zlíně.  V zahraničí můžete navštívit i naše pobočky v Prievidze na Slovensku, v Maďarské Budapešti a prodejnu v Polském Bogdanieci.


Kromě exportu a prodeje sortimentu na vlastních pobočkách dodáváme produkty také řadě velkoobchodních prodejců, jakými jsou například Tesco, Globus, Ahold, nebo Hornbach. Soustředíme se také na prodej prostřednictvím rozsáhlé distribuční sítě specializovaných maloobchodů a zahradních center. Celkem dodáváme zboží do více jak 1000 obchodních míst po celé České republice a více jak 500 obchodních míst na Slovensku.

Servisní zázemí

Jako firma dodávající zahradní techniku je samozřejmě naší povinností zajistit odborný servis a spolehlivou dodávku náhradních dílů. Díky více jak 120 autorizovaným servisním organizacím jsme schopni dodat náhradní díly a provést profesionální servis stroje ve všech státech, kde působíme. Samozřejmostí jsou pak specializovaná servisní centra na všech našich pobočkách.