Zobrazit kategorie

Návody

V průběhu prodeje produktů Hecht dochází v rámci jejich zlepšování k drobným konstrukčním změnám, které mají především zlepšit kvalitu a spolehlivost výrobků Hecht. V některých případech mohou mít tyto změny vliv i na použití produktu.

Abychom zamezili možným škodám vzniklým v souvislosti s užitím produktu podle nesprávného návodu k použití, jsou manuály distribuovány výhradně v tištěné podobě jako součást nově zakoupeného produktu. V případě jeho poškození nebo ztráty je možné návod objednat pomocí formuláře, kde je nutné přesně uvést typ produktu včetně roku výroby. Tyto údaje naleznete na výrobním štítku Vašeho produktu Hecht.

Zaslání nového návodu k použití je však zpoplatněno paušální částkou 50 Kč (s DPH), která zahrnuje náklady spojené s výrobou distribucí, poštovným a balným. Návod pak bude zaslán na dobírku na Vámi zvolenou adresu. V případě, že jste spolu se zakoupeným výrobkem neobdrželi žádný návod, obraťte se prosím na reklamační oddělení.

 


 

Následující formulář slouží k objednání náhradních originálních návodů pro výrobky, které jsou/byly prodávány společností HECHT MOTORS s.r.o. V případě, že jste spolu se zakoupeným výrobkem neobdrželi žádný návod, obraťte se prosím na reklamační oddělení. Pro úspěšné odeslání objednávky je nutné vyplnit označení výrobku, které naleznete na štítku nalepeném přímo na výrobku. Spolu s označením je na štítku uveden také datum výroby - ten prosím uveďte do formuláře také (různé typy se rok od roku mohou lišit). Manipulační poplatek za vytištění a zaslání 1 ks návodu je 50 Kč (s DPH). Návod bude zaslán na dobírku dopravcem Česká Pošta.


Návod k výrobku


Fakturační údaje


Zadat dodací adresu

Vyplňte, pokud chcete zboží doručit jinam, než na fakturační adresu (neplatí u osobního odběru).


Kontaktní údaje


Způsob vyzvednutí a platby *


Cena

50 Kč (s DPH) - v ceně je zahrnut manipulační poplatek za vytištění manuálu, dopravné a dobírečné