Akumulátorové

Akumulátorové sekačky v sobě snoubí všechny přednosti sekaček motorových s výhodami elektrických sekaček. Akumulátor přináší sekačce volnost pohybu nezavislou na přívodu elektrické energie. Nezakopáváte o žádné kabely, přívodní kabel se nemůže zachytit o stromy a keře, zároveň nehrozí, že náhodně kabelem poničíte květiny v záhonech. Akumulátorová sekačka je tichá, bez emisí, nemusí se složitě startovat, má relativně snadnou údržbu.

S akumulátorovou sekačkou jednoduše přijedete na zahradu, stisknete páku spínače a sečete. Po sečení pak stačí umístit akumulátor na nabíječku, očistit sekačku a kromě občasného promazání pohyblivých částí nebo broušení nože je tím v podstatě zajištěna veškerá údržba. S využitím nejnovějších technologií je tak akumulátorová sekačka více než plnohodnotnou alternativou k elektrickým nebo motorovým sekačkám.

Jak vybrat sekačku?

Seřadit
4 položek


4 položek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím