Zobrazit kategorie

Otevřeli jsme pro vás již 29. prodejnu HECHT – v Mostě

23. 01. 2022

Stále rozšiřujeme naši prodejní síť, abyste to k nám měli co nejblíže. V sobotu 23. března jsme pro vás otevřeli novou značkovou prodejnu HECHT v Mostě, která je již 29. v České republice. Najdete ji na adrese Velebudická 1220/5.

Na co vše se můžete těšit? Nová prodejna se vám otevře každý den od 8 do 20 hodin včetně víkendů, jak je u značkových prodejen HECHT – specialista na zahradu zvykem. Nakoupit u nás tedy můžete téměř kdykoli, v klidu a pohodě, například večer po práci či o víkendech, a vybrat si bez spěchu, co přesně potřebujete. K dispozici vám jsou, stejně jako na dalších značkových prodejnách HECHT, profesionálně vyškolení prodejní specialisté. Ochotně vám poradí, vybraný stroj vám předvedou, sestaví nebo vám jej pomohou naložit do auta.

Budete-li mít zájem, můžete si zřídit bezplatně VIP zákaznickou kartu HECHT, díky které využijete výhodný VIP Bonusový program HECHT. Nabízíme vám též možnost dopravy zakoupeného zboží po celé ČR až k vám domů. Na značkových prodejnách HECHT – specialista na zahradu máte navíc možnost prodloužené záruky až o tři roky.

 

Těšíme se na vás.

Pevně věříme, že s našimi službami budete spokojeni.

 

 

 

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.