Zobrazit kategorie

VIP bonusový program HECHT

Odměny pro věrné zákazníky

Požádejte o svou bonusovou kartu a čerpejte výhody! 

 

pravidelné slevy až 60% na vybrané produkty HECHT

odměny za nastřádané body

speciální akce pouze pro členy

soutěžní akce o hodnotné ceny

informace o připravovaných akcích s předstihem

slevy na služby za nastřádané body

 

Nechcete naši kartu nosit v peněžence? Nahrajte si ji do mobilní aplikace PORTMONKA!

Díky portmonce budete mít své věrnostní karty vždy po ruce a už nikdy je nezapomenete doma.

 

 


 

 • Co získám členstvím v Bonusovém programu HECHT?

  Po předložení Vaší bonusové karty v prodejně HECHT specialista zahradu se o Vás prodavač přednostně postará. Za každé zakoupené zboží v našich prodejnách HECHT specialista na zahradu  získáváte tzv. věrnostní Bonusové body. Tyto body můžete následně uplatnit při Vašem dalším nákupu. Body jsou na účet připsány systémem v průběhu 24 hodin, body za provedený nákup lze proto uplatnit nejdříve následující den od nákupu, za který byly připsány.

  Zároveň získáváte možnost zúčastnit se pravidelných slevových akcí a nakoupit tak některé zboží s výraznou slevou. O probíhajících akcích budete informování pomocí informačních emailů, pomocí letáků, právě probíhající slevové akce lze snadno zjistit i na úvodní straně katalogu www.hecht.cz

 • Jak se body počítají?

  Při nákupu na kamenné prodejně každé HECHT - specialista na zahradu každých 10 Kč ceny zboží Vám náleží 1 Bonusový bod.  Bonusové body nejsou přičítány za nákupy prostřednictvím internetových obchodů, stejně tak je nelze uplatnit pro nákupy v internetových obchodech.

 • Co za své Bonusové body můžete získat?

  Podle aktuální nabídky BONUS PROGRAMU dostupné na všech prodejnách HECHT můžete u vybraného zboží a služeb uhradit až 100% ceny bonusovými body. Co to tedy přesně znamená? Nabídka BONUSOVÉHO PROGRAMU obsahuje vybrané produkty ze standardní nabídky zboží, nebo služeb, na které je možné získat uplatněním bonusových bodů zvýhodněné ceny. Cena i počet bodů jsou vždy stanoveny dopředu, u některých produktů tedy může být možné získání až 100% slevy a zákazník v podstatě získá zboží nebo službu pouze za bonusové body. Na jiné produkty pak může být za bonusové body poskytnuta velice výrazná sleva.

  Po uhrazení se Vám automaticky sníží Vaše konto bodů o uskutečněný nákup.

 • Kde zjistíte stav bodů?

  Přehled počtu získaných bodů se dozvíte na všech prodejnách HECHT specialista na zahradu po předložení bonusové karty HECHT  prodavači, který v systému vygeneruje bilanci vašich  bodů, a sdělí aktuální stav. Počet aktuálních bodů se také dozvíte při každém nákupu, na prodejním dokladu. Po každém uplatnění vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho Bonusového účtu.

 • Lze vyplatit body v hotovosti?

  Bohužel, bonusové body nelze proplatit v hotovosti. HECHT MOTORS s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoliv změnit, případně zrušit strukturu a podmínky bonusového programu. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu.

  Omlouváme se, ale Bonusové body nejsou přenosné. Pouze vy sami je můžete utratit. Ale klidně s nimi můžete zaplatit zboží, které kupujete jako dárek pro někoho jiného.

 • Pravidla bonusového programu HECHT

  1. Provozovatelem Bonusového programu HECHT je společnost HECHT MOTORS s.r.o. Akce se vztahuje na vybrané produkty nabídky sítě prodejen HECHT– specialista na zahradu
  2. Podmínkou účasti v Bonusovém programu HECHT je nákup libovolného produktu a registrace v některé z kamenných prodejen HECHT – specialista na zahradu. Po provedené registraci zákazník obdrží svou jedinečnou kartu člena Bonusového programu. Podmínky Bonusového programu se vztahují pouze na nákupy v kamenných provozovnách HECHT specialista na zahradu, nevztahují se tedy na nákupy  uskutečněné internetových obchodech.
  3. Bonusový program HECHT je dlouhodobý projekt bez předem stanoveného termínu ukončení. HECHT MOTORS s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoli bonusový program ukončit.  Datum ukončení bude zákazníkům oznámen formou sdělení na www.hecht.cz/info/bonusovy-program-hecht . Po tomto datu již nebude možné získávat body za nákupy a odměny za získané body bude možné uplatnit do stanoveného počtu dní od ukončení bonusového programu. Veškeré výhody účastníků bonusového programu uplynutím stanovené lhůty po ukončení programu včetně samotného členství zanikají.
  4. Akce je určena výhradně pro koncové zákazníky. Jejím cílem je odměnit stálé zákazníky za nákupy možností zúčastnit se slevových akcí a za shromážděné body čerpat odměny.
  5. Body se zákazníkovi připočtou za každý nákup uskutečněný v některé z kamenných prodejen HECHT -specialista na zahradu. Pro připočtení bodů je zákazník před provedením nákupu povinen předložit svou bonusovou kartu. Zákazník obdrží na své konto za každých utracených 10 Kč ceny 1 Bonusový bod.  O stavu bodového konta se zákazník může informovat na kterékoli prodejně Hecht – specialista na zahradu po předložení bonusové karty, zároveň o stavu bodového konta bude informován po každém nákupu na prodejním dokladu. Při čerpání bodů k vyzvednutí odměny bude patřičný počet bodů z konta odečten.   Body za provedený nákup jsou přičteny na bodové konto nejpozději do 24 hodin od provedení nákupu, čerpat je lze proto nejdříve následující den po nákupu.
  6. O slevových akcích provozovatel informuje formou letáků, informačních e-mailů a na stránkách www.hecht.cz. Doplňující podmínky konkrétních slevových akcí mohou být pro každou jednotlivou akci upřesňovány při vyhlášení konkrétní slevové akce. Slevových akce lze uplatnit i na  vybraných prodejnách partnerů Hecht– specialista na zahradu a u vybraných autorizovaných distributorů. Účast těchto partnerů a distributorů na slevových akcích je však dobrovolná, zákazníkovi tedy nevzniká žádné právo dožadovat se akční slevy u těchto partnerů a distributorů, pokud se jí tito nezúčastní. Za nákupy v provozovnách mimo síť prodejen HECHT specialista na zahradu zároveň nakupujícímu nejsou přičteny žádné bonusové body.
  7. Odměny za nashromážděné body může zákazník uplatnit na kterékoli pobočce sítě prodejen Hecht – specialista na zahradu z aktuální nabídky odměn. Aktuálně platný seznam odměn si zákazník může vyžádat na kterékoli z kamenných prodejen HECHT– specialista na zahradu.
  8. Zákazník dává účastí v akci souhlas se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, pro účely této akce a zároveň projevuje výslovný souhlas se zasíláním obchodních sdělení společnosti  HECHT MOTORS s.r.o.
  9. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv pravidla změnit nebo akci zcela zrušit i bez předchozího upozornění.
  10. Provozovatel si vyhrazuje právo odmítnout nárok na bonus zejména pokud:
  11. Zákazník nepředloží svou členskou kartu Bonusového programu
  12. V průběhu registrace uvede nepravdivé nebo neúplné údaje
  13. Nárok odměny není v souladu s pravidly
  14. Zákazník porušil pravidla bonusového programu
    

  Provozovatel si zároveň vyhrazuje právo odmítnout nárok na bonus i bez udání důvodu.

 • Uplatnění bodů z bonusového programu

  Na kterékoli značkové prodejně HECHT - specialista na zahradu můžete při nákupu uplatnit své nastřádané body:

  650 bodů Sleva na servisní služby 100 Kč
  810 bodů Olej pro dvoutaktní motory HECHT 2T 0,5 l
  850 bodů Olej pro čtyřtaktní motory HECHT 4T 0,8 l
  1000 bodů Olej pro čtyřtaktní motory HECHT 5W-40 0,8 l
  1180 bodů Sleva na výrobky HECHT 200 Kč
  1750 bodů Sleva na servisní služby HECHT 300 Kč
  2300 bodů Sleva na výrobky HECHT 400 Kč
  2800 bodů Sleva na výrobky HECHT 500 Kč
 • Zásady zpracování osobních údajů

  Konkrétní úprava zpracování osobních údajů, včetně rozsahu, způsobu a účelu zpracování, a práv zákazníků, včetně způsobu jejich uplatnění, je obsažena v ZÁSADÁCH ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ