Zobrazit kategorie

Elektroskútr HECHT EQUIS za zápalky!?

31. 07. 2021

V listopadu a prosinci probíhala na všech značkových prodejnách „HECHT specialista na zahradu“ soutěž o elektroskútr HECHT EQUIS a další atraktivní ceny (např. sekačka, řetězové pily, plotostřihy, vyžínače, aku šroubováky).

Této soutěže se mohli zúčastnit všichni registrovaní zákazníci, kteří v soutěžním období provedli nákup v souladu s pravidly. Všechny ceny byly již odeslány výhercům, kterým gratulujeme, a zbývalo jen předat sportovně střiženého krasavce v modré metalické barvě.

Hlavní výhru, moderní elektroskútr poháněný výkonným, 1800 W silným motorem, má svou šťastnou majitelku, kterou je paní Marta Nováková z Černošic. „Krásný nový stroj“ jí za společnost HECHT MOTORS předal Jan Libánský z oddělení marketingu, který ji zároveň i vyzpovídal.

Pro zvídavé zákazníky je potřeba zmínit, že paní Nováková svůj soutěžní los získala za nákup ve značkové prodejně HECHT – Lety u Prahy.

HECHT:

Už jste někdy něco vyhrála?

M.N.:

Z věcných cen nikdy nic, ale v životě jsem vyhrála syna a manžela.

HECHT:

Jak jste se o soutěži dozvěděla?

M.N.:

Šla jsem tatínkovi koupit kultivátor, který jsme viděli v televizní reklamě, a všimla jsem si na prodejně plakátu informujícího zákazníky o probíhající soutěži. Jenže jsem zjistila, že hodnota mého nákupu na los nestačí, a tak jsem ještě u pokladny přikoupila zápalky, a získala tak los za nákup nad 3.000,- Kč.

HECHT:

Co vás napadlo jako první, když jste byla o výhře informována?

M.N.:

Měla jsem opravdu velkou radost a ptala jsem se, co ještě budu muset pro získání výhry udělat. Však znáte dnešní soutěže s mnoha různými skrytými a nejasnými podmínkami. Ale paní z odd. marketingu se smála a říkala, že nic, že už jsem udělala, co jsem měla! Takže, jen velká radost!

HECHT:

Jak budete skútr využívat?

M.N.:

Slíbila jsem ho tatínkovi, když jsem k nákupu dostala i los; řekla jsem mu odhodlaně, že mu ještě vyhraji ten elektroskútr. Ale když si ho tak prohlížím, myslím, že na něm občas pojedu do práce. Prostě si ho budeme půjčovat, ale původní myšlenka byla vyhrát ho pro tatínka.

HECHT:

Ještě jednou vám jménem celé společnosti HECHT gratuluji k výhře a přeji vám mnoho šťastných kilometrů!

 

Další soutěže pro zákazníky společnosti HECHT MOTORS, s.r.o., budou zcela jistě následovat,

a tak se výhercem, třeba akumulátorové čtyřkolky nebo koloběžky, můžete stát právě vy.

Stačí být členem Bonusového programu HECHT.

 

Zpět na předchozí stránku

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.