Hoverboard – zcela nový druh zážitku!

16. 06. 2021

Hoverboard – zcela nový druh zážitku!

Dopřejte si povznášející jízdu na malém, geniálně vymyšleném elektrickém vozítku hoverboard! To v sobě spojuje originální styl i praktičnost.

Hoverboard (z angličtiny „self-balancing two-wheeled board“) byl vynalezen teprve nedávno, v roce 2013, a rychle se stal neuvěřitelným hitem. Zamilovaly si ho lidé na celém světě, dokonce i hollywoodské filmové hvězdy. Ovládá se totiž úplně jednoduše, pouze pohybem vašeho těla – díky speciálnímu samovyvažovacímu zařízení. I lidé nepříliš fyzicky zdatní se hoverboard naučí ovládat za pár minut.

Hoverboard HECHT 5226 pohání dva výkonné 250W motory, uložené v kolech. Je vybaven akumulátorem Li-Ion o výkonu 36 V / 3,6 Ah. Zvládne maximální zatížení 120 kg a na jedno nabití s ním ujedete až 20 km. Dokáže jet rychlostí až 12 km/h a poradí si i se stoupáním do úhlu 15 stupňů. Vybrat si můžete ze tří barevných provedení – BLUE, RED a COMIC. Všechna tato provedení mají nezaměnitelný, hravý design.

Vjeďte do léta stylově! Nastartujte hoverboard!

Autor: HP

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.
Mohlo by Vás také zajímat

Umíte správně grilovat?

Umíte správně grilovat?

22. 07. 2021

Při grilování dělají někteří lidé zbytečné chyby, které do jisté míry mohou znehodnotit výsledek jejich snažení. Pojďme…

Jak se zbavit mravenců?

Jak se zbavit mravenců?

20. 07. 2021

Mravenci žijící v přírodě jsou vnímáni jako užiteční tvorové. Provzdušňují půdu, uklízejí tlející zbytky rostlin a…