Dopřejte si ve vedru osvěžující, chladivý vzduch!

18. 06. 2021

Dopřejte si ve vedru osvěžující, chladivý vzduch!

Současné parné a dusné dny, kdy pečící slunce zapadá až pozdě večer, mnohým z nás nesvědčí. A to jak po fyzické, tak i psychické stránce. Navíc – v rozpálených městech ani v noci teplota moc neklesne. A to je ještě celé tropické léto před námi...

Na vedro a dusno (doma, v kanceláři, na chalupě...) je přitom tak snadné vyzrát! A úplně jednoduše. Stačí si pořídit mobilní klimatizaci. Rovněž ochlazovač vzduchu nebo účinný ventilátor vám zpříjemní horké letní měsíce. Všechna tato zařízení účinkují okamžitě a k vaší naprosté spokojenosti.

Mobilní klimatizace je nejúčinnější. Odvádí totiž teplo ven z místnosti. Například mobilní klimatizace HECHT 3907 vyniká skvělým poměrem vysoké výkonnosti, nízké hlučnosti a nízké energetické náročnosti. Má 3 volitelné funkce: chlazení, odvlhčování a ventilaci.

Ochlazovače vzduchu fungují na jednoduchém principu odpařování. Ve spodní části je umístěna nádoba na vodu. Voda je z ní čerpána do chladícího systému, kde se ochlazuje a zároveň zvlhčuje vzduch, který ochlazovačem proudí. Například vysoce kvalitní elektrický ochlazovač vzduchu HECHT 3810 s příkonem 110 W vás určitě zaujme moderním, velmi neobvyklým designem a jedinečným konstrukčním bezlopatkovým systémem. Tento ochlazovač působí dojmem, jako by vzduch sám proudil velkým otvorem bez jakéhokoli pohonu. Z klasických ochlazovačů doporučujeme elektrický ochlazovač vzduchu HECHT 3809, vybavený dálkovým ovládáním.

Vzduch ve vedrech dokážou účinně zpříjemnit i elektrické ventilátory. Například moderní sloupový elektrický ventilátor HECHT 3736 je výkonný, tichý a je vybaven dálkovým ovládáním a ionizátorem vzduchu. Ionizovaný vzduch je velmi příjemný, připomíná vzduch chladný, krásně vyčištěný po bouřce. A dokonce: ionizace vzduchu působí proti některým nemocem, například proti některým alergiím a astmatu.

 

Autor HP


Líbil se vám článek? Nechte si zasílat další články a novinky na e-mail, aby vám nic neuniklo!

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.
Mohlo by Vás také zajímat

Proč už neseká vaše sekačka jako nová?

Proč už neseká vaše sekačka jako nová?

05. 02. 2024

Zima se přehoupla do druhé poloviny a brzy v našich zahradách opět začnou opět pravidelně vrčet sekačky. Zatím co jedni…

Zahrádkářská sezóna 2024 klepe na dveře: Je čas udělat revizi nářadí a techniky

Zahrádkářská sezóna 2024 klepe na dveře: Je čas udělat revizi nářadí a techniky

01. 02. 2024

I když chladné únorové počasí nedává znát, že by se brzy mohlo ozvat jaro, máme vlastně jen pár týdnů k tomu, abychom…

Únor je ideální pro prořezání některých stromů

Únor je ideální pro prořezání některých stromů

31. 01. 2024

V době, kdy se příroda uložila k zimnímu spánku a stromy mají dobu vegetačního klidu je vhodné využít k zimnímu řezu.…

Malý kvíz - zahrada a zahradní technika v zimě

Malý kvíz - zahrada a zahradní technika v zimě

30. 01. 2024

Víte jak se v zimě starat o zahradu a zahradní techniku? Otestujte se v zábavném kvízu!