Dopřejte si ve vedru osvěžující, chladivý vzduch!

18. 06. 2021

Dopřejte si ve vedru osvěžující, chladivý vzduch!

Současné parné a dusné dny, kdy pečící slunce zapadá až pozdě večer, mnohým z nás nesvědčí. A to jak po fyzické, tak i psychické stránce. Navíc – v rozpálených městech ani v noci teplota moc neklesne. A to je ještě celé tropické léto před námi...

Na vedro a dusno (doma, v kanceláři, na chalupě...) je přitom tak snadné vyzrát! A úplně jednoduše. Stačí si pořídit mobilní klimatizaci. Rovněž ochlazovač vzduchu nebo účinný ventilátor vám zpříjemní horké letní měsíce. Všechna tato zařízení účinkují okamžitě a k vaší naprosté spokojenosti.

Mobilní klimatizace je nejúčinnější. Odvádí totiž teplo ven z místnosti. Například mobilní klimatizace HECHT 3907 vyniká skvělým poměrem vysoké výkonnosti, nízké hlučnosti a nízké energetické náročnosti. Má 3 volitelné funkce: chlazení, odvlhčování a ventilaci.

Ochlazovače vzduchu fungují na jednoduchém principu odpařování. Ve spodní části je umístěna nádoba na vodu. Voda je z ní čerpána do chladícího systému, kde se ochlazuje a zároveň zvlhčuje vzduch, který ochlazovačem proudí. Například vysoce kvalitní elektrický ochlazovač vzduchu HECHT 3810 s příkonem 110 W vás určitě zaujme moderním, velmi neobvyklým designem a jedinečným konstrukčním bezlopatkovým systémem. Tento ochlazovač působí dojmem, jako by vzduch sám proudil velkým otvorem bez jakéhokoli pohonu. Z klasických ochlazovačů doporučujeme elektrický ochlazovač vzduchu HECHT 3809, vybavený dálkovým ovládáním.

Vzduch ve vedrech dokážou účinně zpříjemnit i elektrické ventilátory. Například moderní sloupový elektrický ventilátor HECHT 3736 je výkonný, tichý a je vybaven dálkovým ovládáním a ionizátorem vzduchu. Ionizovaný vzduch je velmi příjemný, připomíná vzduch chladný, krásně vyčištěný po bouřce. A dokonce: ionizace vzduchu působí proti některým nemocem, například proti některým alergiím a astmatu.

 

Autor HP


Líbil se vám článek? Nechte si zasílat další články a novinky na e-mail, aby vám nic neuniklo!

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.
Mohlo by Vás také zajímat

Jak předcházet poškození techniky palivem s biosložkou?

Jak předcházet poškození techniky palivem s biosložkou?

21. 03. 2023

To, že moderní paliva (např E10, E15, E85) obsahují ethanol není žádným tajemstvím. Ovšem o tom, jaké účinky může mít…

Jak připravit skleník na novou sezónu krok za krokem

Jak připravit skleník na novou sezónu krok za krokem

16. 03. 2023

S příchodem jara se také blíží nová sezóna pěstování ve skleníku. Máte-li v plánu letos vypěstovat větší množství…

Probouzení jara v zahradě: Příprava záhonů a trávníku

Probouzení jara v zahradě: Příprava záhonů a trávníku

10. 03. 2023

Březen je měsícem, kdy se příroda začíná probouzet ze zimního spánku. Stejně tak se i naše zahrady začínají probouzet a…

Jak kultivátory usnadňují práci na záhonech v zahradě?

Jak kultivátory usnadňují práci na záhonech v zahradě?

09. 03. 2023

Kultivace záhonů je nezbytnou činností pro všechny zahrádkáře, kteří chtějí  na svých zahradách pěstovat plodiny.…