Accu program 5040

ACCU PROGRAM 5040 Vám přináší jedinečnou možnost využití jednoho typu akumulátoru pro několik různých zařízení. Neplaťte navíc několik typů akumulátorů, když s jedním typem můžete provozovat sekačku, sněhovou frézu a další zahradní techniku. Při zakoupení vybranýchakumulátorových sekaček HECHT obdržíte jeden, nebo dva akumulátory o napětí 40 V s kapacitou 4 Ah. Následně stačí jen dokupovat další produkty kompatibilní s Accu programem 5040 a máte jistotu, že je můžete napájet akumulátory které jste obdrželi společně se sekačkou. Akumulátory i nabíječku je samozřejmě možné zakoupit i samostatně.

Nač vyhazovat peníze za vzájeně nekompatibilní akumulátory, které po většinu své životnosti budou bezúčelně ležet a degradovat. Akumulátory Acuprogramu 5040 vám dávají možnost napájet širokou řadu zahradní techniky. Stačí tak udržovat neustále nabitý jeden typ akumulátoru a jeho kapacitu plně využívat po celou dobu jeho životnosti. Akumulátor se nabíjí na externí nabíječce, není proto problém s jedním pracovat a druhý současně nabíjet tak, aby byl co nejdříve připraven.

Seřadit
21 položek
21 položek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím