Zobrazit kategorie

Zboží na trhu prudce zdražuje. My ale STÁLE DRŽÍME HECHT NÍZKÉ CENY!

01. 10. 2023

Vidíte to sami všude kolem sebe: letošní rok je rokem rekordně vysoké inflace, a příští rok se očekává inflace ještě vyšší. Nejen v České republice zdražilo téměř všechno zboží. Od běžných potravin přes elektroniku až třeba po automobily. Navíc je zboží v kamenných obchodech i na e-shopech často nedostatek, a to kvůli kolabující námořní a vlakové dopravě zboží.                                                       

Příčinou nebývalého růstu cen je především enormní zdražování vstupních výrobních materiálů. Zdražilo vše z kovů, plastů a dřeva. Například tržní cena oceli je v současnosti dvakrát vyšší než před rokem. A plasty jsou celosvětově natolik nedostatkovým materiálem, že jejich cena podle Financial Times dosáhla šestiletého maxima (ceny plastových materiálů a výrobků vzrostly o 25 až 63 %). K tomu v porovnání s rokem 2020 raketově zdražila námořní doprava – rejdaři své ceny zvýšili dokonce sedminásobně... Zásadní, negativní vliv na růst cen měla pochopitelně i celá pandemie nemoci Covid-19, mimo jiné proto, že řada firem byla donucena k dlouhým odstávkám.                                                                       

Výhled do konce letošního roku a také na celý nadcházející rok není přitom nijak optimistický. Podle všech ukazatelů to vypadá, že další všeobecné zdražování je jisté.

Co je však pro vás v tuto chvíli výhodou a příležitostí: celý sortiment sítě prodejen HECHT – specialista na zahradu a našeho e-shopu ZATÍM NEZDRAŽIL A DO KONCE LETOŠNÍHO ROKU NEZDRAŽÍ!                                                                                          

Přestože i nás ovlivňují výše uvedené negativní ekonomické jevy, držíme pro Vás Hecht nízké ceny, a to díky ohromným skladovým zásobám a předvídavosti našich produktových manažerů při jarním naskladnění zásob. A jdeme vám dokonce vstříc ještě výhodnějšími, ještě nižšími cenami, a to v rámci našeho Velkého podzimního výprodeje! Teď máte zkrátka šanci nákupem u nás ušetřit velké peníze!

Ani my se však bohužel nebudeme schopni do budoucna ubránit tomu, abychom nezdražili...

 

Autor: HP

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.