Zobrazit kategorie

Toužíte po Babettě?

22. 06. 2024

Legendární Babetta - motorový moped, který mnozí znají ze svého mládí. Ve své době byla natolik oblíbená, že se stala nedostatnovým, tzv. podpultovým zbožím, na které se dělaly pořadníky. Stala se oblíbeným dopravním prostředkem pošťáků, zahrála si v mnoha českých filmech. Kdo by neznal slavnou scénu z filmu "Jak dostat tatínka do polepšovny", ve které Petr Nárožný coby pošták na Babettě vylekán dědečkem přestrojeným za vodníka spadne do rybníka, po chvíli se vynoří a udiveně prohlásí: "Vodník.. a říkal mi Fando!"

Legendární Babetta se už asi nevrátí. Nyní však máte možnost zakoupit HECHT - BETIS. Jedná se o plně elektrický moped, homologovaný pro provoz na pozemních komunikacích. 

POZOR!!!

Vyvarujte se nákupu nehomologovaných napodobenin – při použití takovéhoto vozidla vám hrozí ztráta řidičského průkazu nebo značné pokuty. HECHT – BETIS je homologován jako dvoumístný, je vybaven klasickou SPZ a můžete ho řídit od 15 let. Výkonný elektrický motor o výkonu 800W poskytuje dostačující výkon pro dynamickou jízdu a to i ve dvojím a na jedno nabití ujede až 40 km. Pokud by výkon motoru nebo kapacita akumulátoru nedostačovaly, je možné dojezd zvýšit pomocí šlapání do pedálů obdobně jako na elektrokole.

HECHT BETIS bude nabízen ve třech barevných variantách – červená, zelená a stříbrná a můžete si ho předobjednat v našem eshopu nebo v síti našich prodejen HECHT – specialista na zahradu.

Buďte zkrátka BETIS!

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.