Zobrazit kategorie

Soutěž pořadu AUTOSALON s tahačem MERCEDES-BENZ pokračuje. První cenou je čtyřkolka HECHT

22. 05. 2024

Velká soutěž pořadu AUTOSALON o čtyřkolku HECHT pokračuje!

Soutěž naladíte po několik následujících týdnů na televizním kanálu Prima COOL od středy 2. září, v 20.15 hodin. (Jak jste si možná již všimli, motorevue Autosalon budete moci vidět nikoli ve čtvrtek, jak tomu bylo před prázdninami, ale ve středu.)

První cenou celé soutěže je akumulátorová čtyřkolka HECHT 59399, která je mimo jiné také produkčním vozem Experta Pepy, jenž tuto originální soutěž uvádí. S pořady o automobilismu má Expert Pepa (Josef Vrtal) zkušenost už skoro čtvrtstoletí. A jeho svojský smysl humor si zkrátka užijete.

Pokud jste klání ještě neviděli, rádi připomeneme, že ve dvanácti dílech soutěže bojuje o prvenství 24 dvojic, které předvedou své dovednosti v tahači MERCEDES-BENZ Actros. Za zmínku stojí, že právě tento tahač od Mercedesu vyhrál anketu Truck of the Year 2020. Všechny dvojice mají rozdělené kompetence – jeden je řidič a druhý v roli manažera. A kdo se soutěže mohl zúčastnit? Podmínky byly jasné: Dosažení 18 let věku, řidičský průkaz skupiny B a absence řidičského průkazu na nákladní auto skupiny C. Zájem o soutěž byl velký, o čemž svědčí i to, že 48 soutěžících bylo vybráno z téměř dvou tisíc uchazečů.

1. cena soutěže, aku čtyřkolka HECHT 59399, nabízí výkonný elektromotor a jízdu bez hluku a kouře. Je homologována pro provoz na pozemních komunikacích.

Opět se na vás těšíme – od středy 2. září v pořadu AUTOSALON.

 

 

Zpět na předchozí stránku

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.