Zobrazit kategorie

Prestižní známka Český výrobek pro značku Prominent

21. 07. 2024

Značka prémiového krmiva pro psy a kočky Prominent získala ochrannou známku Český výrobek. Tuto známku poskytuje nezisková organizace Nadační fond Český výrobek. Mohou ji obdržet produkty, které jsou ve své kategorii na trhu mimořádně kvalitní a jsou vyráběny výhradně domácími českými výrobci – českými firmami a českými podnikateli.

„Pojem zlaté české ručičky se neužívá nadarmo. I my v našem nadačním fondu jsme přesvědčení o schopnostech a kvalitách našich podnikatelů. Jejich umění chceme zviditelnit, a pomoci jim tak prosadit se na trhu. Stovky kvalitních českých firem jsou důkazem, že máme být na co hrdí. Ochranná známka Český výrobek pomáhá zákazníkům poznat původ toho, co kupují. Proto jsme velmi rádi udělili známku Český výrobek i prémiovému krmivu Prominent české výroby,“ říká PhDr. Ladislav Sudík z Nadačního fondu Český výrobek.

Získanou ochrannou známku vnímáme jako symbol naší snahy nabídnout zákazníkům kvalitní české krmivo, které je kompletní, chuťově výborné, s vysokým podílem čerstvého masa. Má pestré složení a vyvážený obsah surovin. Má také pozitivní vliv na klouby a posiluje imunitu. Receptury krmiva Prominent jsou sestavené špičkovými výživovými odborníky s mnohaletými zkušenostmi s ohledem na potřeby psů i koček, na nové trendy i poptávku zákazníků. Jde o výbornou variantu pro chovatele, kteří hledají krmivo s vyváženým poměrem příznivé ceny a kvalitních surovin.

Autor HP

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.