Zobrazit kategorie

Představujeme vám prémiová krmiva Prominent!

01. 10. 2023

Váš čtyřnohý miláček si zaslouží jen takové krmivo, které je doopravdy chutné a zároveň posílí jeho vitalitu. Proto vám jako čerstvou novinku nabízíme ucelenou řadu prémiového krmiva pro psy a kočky PROMINENT. Krmivo je vyráběné výhradně v České republice. Zakoupit je můžete exkluzivně v naší síti prodejen HECHT – specialista na zahradu – a na našem e-shopu.

Receptury krmiva PROMINENT byly dlouho a pečlivě připravovány špičkovými odborníky na výživu, zdraví a dlouhověkost zvířat. Tyto receptury plně respektují potřeby psů a koček a vycházejí i z nových trendů ve výživě.

Krmiva PROMINENT – to je nejen výtečná chuť pro domácí mazlíčky, ale také vynikající volba pro ty chovatele, kteří na trhu hledají krmivo s nižší cenou a zároveň vysoce kvalitními surovinami. Krmivo PROMINENT je krmivo kompletní, jeho předností je kvalitní pestré složení a vyvážený obsah surovin.

Pro psy nabízíme 8 druhů krmiv, rozdělených podle životního období, potřeb a velikosti pejska. Máte tak na výběr z krmiv pro štěňata, pro psy mladé, dospělé i starší, pro psy malých, velkých i obřích plemen, pro psy s nadváhou, pro březí a kojící fenky...

Pro kočky máme na výběr 5 druhů krmiv, také rozdělených podle věku a aktuálních životních potřeb kočky. V nabídce je i krmivo pro kočky březí, kojící, s nadváhou, kastrované, sterilizované...

Ze široké palety krmiva PROMINENT si prostě vybere každý chovatel.

... tak ať vašemu čtyřnohému miláčkovi CHUTNÁ!

Autor HP

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.