Zobrazit kategorie

Předali jsme hlavní ceny vítězům soutěže AUTOSALON – čtyřkolku a skútr HECHT

21. 07. 2024

Vítězům velké soutěže pořadu AUTOSALON jsme předali 1. cenu, aku čtyřkolku HECHT 59399 RED, a e-skútr HECHT EQUIS. Vítězná dvojice, bratři Sadílkovi z Letovic byli cenami velice potěšeni. Předvedli jsme jim ovládání aku čtyřkolky a e-skútru a popřáli jim hodně zábavy a šťastných kilometrů.

Jeden z bratrů se podle svých slov o této krásné výhře dozvěděl telefonátem od produkce TV Prima ve vlaku, a tak, jak sám říká, „o této výhře věděl celý vagón“. Sdělil to samozřejmě večer svému bratrovi, který tomu, že vyhráli, nemohl uvěřit. A výhra je to zasloužená – bratři Sadílkovi totiž předvedli opravdu skvělý výkon.

Soutěžilo se v dovednostech s tahačem MERCEDES-BENZ Actros, který je jedním z nejmodernějších tahačů světa a jenž vyhrál prestižní anketu Truck of the Year 2020. Soutěžící museli s tímto moderním kamionem zvládnout pravidelnou jízdu na čas, slalom mezi kuželkami, utažený kruhový objezd a také couvání – a soutěžilo se samozřejmě i s návěsem. Celé klání jste mohli vidět na pokračování v tradičním motoristickém pořadu AUTOSALON, na programu Prima COOL. Dvanáctitýdenní soutěž byla vyhodnocena ve středu 18. listopadu, v letošní 47. epizodě pořadu.

Soutěžní pořad uváděl, s porcí svojského humoru, známý moderátor a automobilový odborník Expert Pepa (Josef Vrtal), který má za sebou již více než 20 let aktivní zkušenosti s motoristickými pořady. Na začátku bylo z necelých dvou tisíc uchazečů – zájem byl opravdu velký a vážíme si toho! – vybráno 24 soutěžních dvojic, které se utkaly právě o aku čtyřkolku HECHT 59399 RED a e-skútr HECHT EQUIS. Jeden z dvojice byl vždy řidičem a druhý v roli navigátora. Podmínkami soutěže bylo dosažení věku osmnácti let, řidičský průkaz skupiny B, přičemž byla nutná také absence řidičského průkazu na nákladní automobil skupiny C.

A na závěr si řekněme také něco málo o zmíněných dvou hlavních cenách velké soutěže Autosalonu:

Čtyřkolku obdržel řidič; skútr byl cenou pro navigátora. 1. cena, aku čtyřkolka HECHT 59399 RED je homologována pro provoz na pozemních komunikacích a dodejme, že tento stroj nabízí jak výkonný elektromotor, tak jízdu bez hluku a kouře. Další cenou byl elektroskútr HECHT EQUIS, který je poháněn též silným, tichým elektromotorem, neprodukuje zplodiny a má vysoký točivý moment již v nízkých otáčkách – svižnost tohoto e-skútru v rozjezdu náš výherce jistě ocení.

Sledujte novinky a soutěže HECHT, na tomto webu či na facebookové stránce Hechta příště vyhrajete některou z cen třeba právě vy...

Níže se můžete podívat na finálový díl soutěže.

Připravili jsme pro vás také malou fotoreportáž z předání cen šťastným výhercům...

 

 

 

 

 

 

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.