Zobrazit kategorie

Přání do nového roku 2021

17. 06. 2024

Vážení zákazníci,

rok 2020 uplynul jako voda a vstupujeme do nového roku 2021. Rok 2020 byl výjimečný pro většinu z nás především kvůli nutným omezením souvisejícím s Covid. Pro mnohé je proto uplynulý rok spojen s problémy, kdy jsme byli nuceni dovolené trávit doma, nebo na chatách či chalupách. O to více času pak zbývalo na práci v zahradě a okolo domu. Díky vládním výjimkám naše prodejny mohly prakticky po celý rok zůstat otevřené, a tak jsme mohli vyhovět Vaší zvýšené poptávce po zahradní technice, nářadí a dalším příslušenství do domů a zahrad. Doufáme, že jsme Vám takto mohli alespoň trochu pobyt v dílně a zahradě zpříjemnit.
Všem Vám zároveň velice děkujeme za ohleduplnost při dodržování zvýšených požadavků na hygienu, dodržení předepsaných rozestupů a nošení roušek.
I díky Vaší věrnosti se nám proto v uplynulém roce podařilo otevřít nové prodejny ve Valašském Meziříčí, Unhošti, Nymburce, Brně, Frýdku-Místku, Žďáru nad Sázavou, Mladé Boleslavi a mnohým z Vás jsme opět o něco dostupnější.

 

Co si přát do nadcházejícího roku 2021?

Věřme, že nové vakcíny a léky jsou opravdovým světlem na konci tunelu a všichni se postupně vrátíme k normálnímu životu, do práce, k volnočasovým aktivitám a koníčkům.
Doufejme, že vládní opatření znamenající zásadní omezení pro některé zaměstnavatele, zaměstnance a podnikatele brzy pominou, děti opět zasednou do lavic, bez omezení se otevřou restaurace, divadla, kina a všechna ostatní kulturní i sportovní zařízení tak, jak jsme byli zvyklí.

Přání pevného zdraví v této nelehké době nabývá na významu. Proto Vám přejeme především právě pevné zdraví, ale i mnoho štěstí a pracovních úspěchů.

Váš tým zaměstnanců HECHT

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.