Zobrazit kategorie

Otevřeli jsme pro vás nové prodejny – v Unhošti a Nymburce

01. 10. 2023

Otevřeli jsme pro vás dvě nové značkové prodejny HECHT – specialista na zahradu, a to v Nymburce a Unhošti. Navštívit je můžete na adresách: Poděbradská 2635, Nymburk; Pražská ul., Unhošť.

Jde již o 37. a 38. prodejnu v České republice – snažíme se rozšiřovat naši síť tak, abyste to k nám měli odkudkoli co nejblíže.

Stejně jako všechny naše značkové prodejny HECHT – specialista na zahradu se pro vás otevřou denně 8.00–20.00, a to včetně víkendů. K vašim službám zde jsou kvalitní vyškolení prodejní specialisté, kteří vám ochotně poradí. Samozřejmostí je i servis v místě prodejny. Naši prodejní specialisté vám prodávané zboží také kompletně sestaví, seřídí, zprovozní, doplní je provozními kapalinami; naučí je vás bezpečně ovládat a pomohou vám i s nakládkou do auta.

Předností našich značkových prodejen je prakticky 100% nabídka všech výrobků z našeho katalogu, a to skladem ihned k odběru.

Těšíme se na vaši návštěvu, ať v Unhošti či Nymburce, nebo na kterékoli z našich značkových prodejen HECHT – specialista na zahradu. Pevně věříme, že s našimi službami budete spokojeni.

Níže se můžete podívat na malou fotoreportáž – jak jsme pro vás prodejny v Unhošti a Nymburce připravili:

 

 

Zpět na předchozí stránku

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.