Zobrazit kategorie

Otevíráme novou prodejnu ve Znojmě

23. 01. 2022

V sobotu 6. října otevíráme další, v pořadí již 26. značkovou prodejnu HECHT, a to v areálu nového Technoparku ve Znojmě, na adrese Brněnská 3913/31. Ve znojemském Technoparku tedy najdete zcela novou prodejnu, která zapadá do celkového konceptu tohoto moderního areálu zaměřeného na technické produkty. Při slavnostním otevření bude pro zákazníky tradičně připravena zajímavá prodejní akce.

Nová prodejna nabídne plochu 470 m2. K službám zákazníkům zde budou k dispozici proškolení prodejní specialisté, kteří ochotně a odborně poradí s výběrem produktů. Prodejna bude otevřena každý den včetně víkendů od 8 do 20 hodin mimo zákonem nařízené svátky – stejně jako všechny značkové prodejny HECHT.

Samozřejmostí je také servis v místě prodejny. Prodejní specialisté zákazníkům veškeré prodávané zboží také kompletně sestaví, zprovozní (seřízení, plnění provozními kapalinami, předvedení ovládacích prvků), naučí zákazníka stroj bezpečně ovládat a rádi pomohou také s nakládkou do auta.

Další benefity této i všech dalších prodejen české značky HECHT jsou: okamžitý odběr zboží, velká pohodlná parkoviště, možnost prodloužené záruky až o tři roky, možnost dopravy až k zákazníkům domů, možnost VIP zákaznické karty a velká prodejní plocha, která nabízí přehlednou a snadnou orientaci v celém sortimentu.

Těšíme se na Vaši návštěvu! :-)

 

 

 

Zpět na předchozí stránku

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.