Zobrazit kategorie

Neuvezete nákup? My vám jej odvezeme

23. 01. 2022

Doprava Hecht je další službou, kterou se přibližujeme vám, našim zákazníkům. Naše produkty rádi přivezeme až k vám domů. Věříme, že budete spokojeni.

U zboží přesahujícího možnosti běžné kurýrní služby (například svými rozměry), případně u zboží, kde by při přepravě kurýrní službou hrozilo jeho poškození, je možné sjednat naši firemní dopravu HECHT. Tento způsob dopravy je automaticky nabízen u vybraného zboží v našem internetovém obchodě. Zároveň je možné dopravu sjednat i na našich kamenných prodejnách.

Cena dopravy HECHT do 10 km je 280 Kč. Za každý další km je účtováno 20 Kč. Vzdálenost je počítána od prodejny do místa dodání, v případě internetové objednávky je počítána od naší nejbližší značkové prodejny HECHT do místa dodání. Dopravu HECHT je možné využít pouze v rámci České republiky.

Najdete nás ve značkových prodejnách HECHT – specialista na zahradu po celé republice, denně od 8 do 20 hodin včetně víkendů. Pokud byste si rádi prohlédli či objednali zboží z pohodlí domova, můžete využít služeb našeho e-shopu www.hecht.cz.

Těšíme se na vás.

 

Zpět na předchozí stránku

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.