Zobrazit kategorie

Nenechte si ujít!

31. 07. 2021

Akumulátorový pohon se všeobecně stále setkává s nedůvěrou. Je to něco nového, co si mnozí ještě neměli možnost vyzkoušet, proto stále dávají přednost hlučnému a zapáchajícímu spalovacímu motoru. Pokud jste ještě nestihli otestovat naše akumulátorové čtyřkolky a skútry na některé z předváděcích akcí, máte jedinečnou možnost podívat se na test alespoň zprostředkovaně!

Sledujte ve čtvrtek, 9. 5. v 20.15 hodin na Prima COOL v pořadu AUTOSALON reportáž, ve které proběhne minitest naší akumulátorové čtyřkolky HECHT 56155. A aby byl test opravdu objektivní, čtyřkolku si vzali do parády hned dva opravdoví specialisté. Tím prvním je motoristický reportér Jan Říha. A tím druhým není nikdo jiný, než jediná Češka, která na čtyřkolce dokončila Rallye Dakar, Ollie Roučková.

V reportáži uvidíte i novinku letošní sezóny, čtyřkolku HECHT 59399.


Olga Roučková

Tato kráska pochází z Děčína, jako malá dělala atletiku a karate. V pubertě ale přišly jiné zájmy, a tak atletiky nechala. Ke čtyřkolkám ji přivedl přítel. Zpočátku nechápala, co se mu na nich líbí, nakonec jim ale sama propadla a její život je se čtyřkolkami spjatý již více než 10 let. V průběhu své závodní kariéry obsazuje rovnoměrně třídy mezinárodních, evropských i národních českých šampionátů. Před pár lety se naplno začala věnovat té nejtěžší disciplíně, kterou je navigační rally. V roce 2018 se tak stala první Češkou, která po zdolání 8276 km na trase Peru – Bolivie – Argentina dojela Rallye Dakar. V kategorii čtyřkolek dojela mezi ženami jako třetí.


Jan Říha

Od roku 2005 se jako akreditovaný novinář pravidelně zúčastňuje Rallye Dakar. Mimo jiné vede obě motoristické redakce Radiožurnálu v českém rozhlase – Motožurnál a dopravní zpravodajství pod názvem Zelená vlna. Sám natáčí a připravuje reportáže pro Motožurnál.

Jako dobrodruh a reportér se rovněž osvědčil při soutěžní expedici Camel Trophy v roce 1996 v džungli na ostrově Borneo nebo v roce 1997 v Mongolsku.

 

 

 

Zpět na předchozí stránku

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.