Zobrazit kategorie

Naše prodejny jsou i nadále otevřené

25. 07. 2024

Jsme stále s vámi

Všechny naše prodejny se zahradními potřebami jsou v souladu s usnesením vlády

OTEVŘENÉ

Otevírací doba prodejen: pondělí - neděle: 8.00 - 20.00

Pro zajištění větší bezpečnosti je Vám v našich prodejnách k dispozici doporučený dezinfekční přípravek ANTI COVID a JEDNORÁZOVÉ RUKAVICE. Žádáme Vás o jejich používání.

Seznam prodejen všech s kontakty a otevíraci dobou naleznete ZDE

Bez omezení je v provozu také náš eshop www.hecht.cz, kde můžete objednávat s dodáním domů nebo s vyzvednutím v kterékoliv naší prodejně, která je otevřena.

V této obtížné době, kdy nemůžeme zcela volně cestovat a stýkat se s přáteli, mnozí z nás zvolili relaxaci na chatě, chalupě nebo jen doma na zahradě. Snad Vám situaci alespoň trochu ulehčí možnost u nás zakoupit vše potřebné jak pro ulehčení práce, tak pro odpočinek.

Zároveň je pro nás důležité dodržovat veškerá doporučení i předpisy zaručující ochranu zdraví nás všech a podle toho zavádíme v prodejnách nutná opatření jako jsou např. bezpečné rozestupy, ochranné prostředky. Zákazník, který nebude mít vhodným způsobem zakrytá ústa, nebude obsloužen. Prosíme, abychom se k sobě navzájem chovali ohleduplně.

Abychom maximálně ochránili Vaše i naše zdraví, prodejnách jsme maximálně zvýšili hygienické požadavky, kdy jsou veškeré prostory pravidelně dezinfikovány, několikrát denně jsou dezinfikovány pulty a prostory pokladen.

Prosíme Vás, abyste si produkty předběžně prohlédli na našich stránkách www.hecht.cz a do prodejny přicházeli již s jasným požadavkem. Tedy tak, abyste v prodejně zůstávali co možná nejkratší možnou dobu. Pokud máte roušky, či respirátory, prosím abyste je při nákupu používali. Pokud jste roušku ani respirátor nesehnali,prosíme abyste se nestyděli k ochraně Vaší i svého okolí použít jinou, nejlépe bavlněnou látku. Také prosíme, abyste platili bezhotovostně, tedy kartou, mobilem, nebo jiným bezkontaktním způsobem.


Přejeme Vám pevné zdraví, děkujeme Vám za přízeň a věříme, že se situace brzy vrátí do normálního stavu.

Váš tým zaměstnaců HECHT

 

Zpět na předchozí stránku

 

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.