Zobrazit kategorie

Nářadí HECHT pomáhá

Rádi jsme darovali naše nářadí Centru Paraple, obecně prospěšné společnosti, která pomáhá lidem na vozíku již od roku 1994. Když nás Centrum Paraple oslovilo s žádostí o podporu, ani na okamžik jsme neváhali. Osobní předání darů bylo velmi příjemné a proběhlo v krásné přátelské atmosféře.

Pokud vás zajímá, jaké z našich výrobků teď Centrum Paraple využije, jsou to: aku vrtačka HECHT 1261, přímočará pila HECHT 1569, aku šroubovák/vrtačka HECHT 1289, elektrická kotoučová pila HECHT 1614, elektrická pila HECHT 2260, úhlová bruska HECHT 1309 a oscilační bruska HECHT 1630. V nejbližších dnech této obecně prospěšné společnosti předáme také pěkný zahradní stroj – křovinořez HECHT 145.

Centrum Paraple bylo založeno Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Pomáhá již bezmála čtvrtstoletí lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám vyrovnat se s náročnou životní situací. Činnost této obecně prospěšné společnosti je přibližně z 50 % financována z darů fyzických a právnických osob. Pokud byste chtěli, zde můžete Centru Paraple přispět i vy – ať už například dárcovskou SMS, zakoupením dárku, finančním či materiálním darem nebo dobrovolnictvím.

Níže se můžete podívat na několik fotografií z předání. Jsme rádi, že můžeme přispět a pomoci tam, kde je potřeba. A to má smysl :-)
 

Zpět na předchozí stránku

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.