Zobrazit kategorie

Nářadí HECHT pomáhá

21. 07. 2024

Rádi jsme darovali naše nářadí Centru Paraple, obecně prospěšné společnosti, která pomáhá lidem na vozíku již od roku 1994. Když nás Centrum Paraple oslovilo s žádostí o podporu, ani na okamžik jsme neváhali. Osobní předání darů bylo velmi příjemné a proběhlo v krásné přátelské atmosféře.

Pokud vás zajímá, jaké z našich výrobků teď Centrum Paraple využije, jsou to: aku vrtačka HECHT 1261, přímočará pila HECHT 1569, aku šroubovák/vrtačka HECHT 1289, elektrická kotoučová pila HECHT 1614, elektrická pila HECHT 2260, úhlová bruska HECHT 1309 a oscilační bruska HECHT 1630. V nejbližších dnech této obecně prospěšné společnosti předáme také pěkný zahradní stroj – křovinořez HECHT 145.

Centrum Paraple bylo založeno Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Pomáhá již bezmála čtvrtstoletí lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám vyrovnat se s náročnou životní situací. Činnost této obecně prospěšné společnosti je přibližně z 50 % financována z darů fyzických a právnických osob. Pokud byste chtěli, zde můžete Centru Paraple přispět i vy – ať už například dárcovskou SMS, zakoupením dárku, finančním či materiálním darem nebo dobrovolnictvím.

Níže se můžete podívat na několik fotografií z předání. Jsme rádi, že můžeme přispět a pomoci tam, kde je potřeba. A to má smysl :-)
 

Zpět na předchozí stránku

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.