Zobrazit kategorie

Kdo vyhraje čtyřkolku a skútr HECHT? Velká soutěž Autosalonu jde do finále

22. 06. 2024

Velké klání pořadu AUTOSALON, které testuje dovednosti soutěžících s tahačem MERCEDES-BENZ Actros, jde do úplného finále.

Kdo ze 48 soutěžících (kteří byli vybráni z 1879 uchazečů), zvítězí a odnese si elektroskútr HECHT EQUIS, a především 1. cenu – aku čtyřkolku HECHT 59399 RED?

Tuto nevšední motoristickou podívanou si můžete naladit ve středu 18. 11. na Prima COOL. Nebude chybět ani velmi originální humor, o který se jako vždy postará automobilový odborník Josef Vrtal alias Expert Pepa, jenž má zkušenost s motoristickými pořady už více než dvě desetiletí. Produkčním vozem Experta Pepy je mimo jiné právě první cena této soutěže – akumulátorová čtyřkolka HECHT 59399, a tak ji již skvěle prověřilo Pepovo náročné natáčení v nejrůznějších podmínkách. (A dodejme, že tento model čtyřkolky je homologován na provoz po pozemních komunikacích a může nabídnout jak výkonný elektromotor, tak jízdu bez hluku a emisí.)

Za zmínku také stojí, že tahač MESCEDES-BENZ Actros, se kterým se zde soutěží, vyhrál prestižní anketu Truck of the Year 2020, a také to, že jednou z podmínek účasti v soutěži je, že soutěžící nesmí vlastnit řidičský průkaz na nákladní auto, tj. skupiny C.

Podívejte se spolu s námi – protože teď se jde do velkého finále. Tradiční motoristický pořad AUTOSALON, ve středu 18. 11. na Prima COOL.

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.