Zobrazit kategorie

Jak na aku nářadí strategicky?

23. 01. 2022

Jak na akumulátorové nářadí strategicky? Zkuste to chytré, tedy kompatibilní s jedním typem akumulátoru – a ušetříte dost peněz. Nemusíte pak kupovat akumulátor a nabíječku s každým nářadím zvlášť.

Příkladem takové série nářadí do dílny je HECHT ACCU PROGRAM 1278. Jeho součástí jsou LED svítilna, excentrická bruska, rázový utahovák, úhlová bruska, přímočará pila, pila ocaska, okružní pila, šroubovák/vrtačka a šroubovák/příklepová vrtačka. Je tedy z čeho vybírat – a při tomto množství výrobků má aku kompatibilita smysl.

Výhodu akumulátorové kompatibility můžete využít nejen u nářadí do dílny, ale například také u řady zahradních strojů HECHT ACCU PROGRAM 5040. Co vše se v ní skrývá? Několik typů sekaček, plotostřih, vertikutátor, vyvětvovací pila, fukar/vysavač listí, řetězová pila, vyžínač, sněhová fréza, křovinořez, a dokonce „multifunkční stroj“, kde na jednu pohonnou jednotku můžete nasadit kultivátor, kartáč, vyžínač, křovinořez, plotostřih či vyvětvovací pilu. Akumulátor tedy opět efektivně využijete.

Více o chytrých řadách nářadí či strojů HECHT (a také několik pěkných praktických rad) si můžete přečíst v článku na internetovém hobby receptáři Český kutil.

 

Zpět na předchozí stránku

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.