Zobrazit kategorie

HECHT 6065 - pochodeň, která dům nezapálí

23. 01. 2022

Oheň nám dává po tisíce let teplo a pocit bezpečí. Snad právě proto je pohled do plápolajícího plamene tak uklidňující. Avšak jak se říká, oheň je dobrý sluha, ale špatný pán. Zahrávat si s otevřeným ohněm v blízkosti domu nebo v zahradě vysušené letním sluncem proto může být velice nebezpečné. Přesto existuje možnost, jak bezpečně rozsvítit zahradu plápolajícími pochodněmi...

Pro sezónu 2019 jsme pro vás připravili novinku – solární lampu HECHT 6065. Solární lampy sice nejsou na trhu ničím novým, HECHT 6065 je ovšem unikátní tím, že díky procesoru a 96 integrovaným LED dokonale simuluje efekt plápolajícího ohně. Tento efekt je dokonce tak přesvědčivý, že dříve, než lampy na svůj pozemek umístíte, o tom raději informujte sousedy, aby v noci nevolali hasiče.

Lampa pomocí solárního panelu přes den nabíjí kvalitní lithiový akumulátor. Po setmění se sama rozsvítí a vydrží svítit až do ranního rozbřesku. Lampa je opatřena bodcem, snadno ji proto umístíte do záhonů nebo vedle cesty.

Při jejím umístění se můžete nechat inspirovat i nápadem našeho spokojeného zákazníka, který si na lampy vytvořil nádherné držáky na zeď domu:

 

 

 

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.