Zobrazit kategorie

HECHT 3025 – netahejte konve s vodou

21. 07. 2024

Nebaví vás tahat při zalévání těžké konve s vodou? A napadlo vás, že je možné zalévat tlakovou myčkou, která je navíc napájena z akumulátoru? Prostě jen připojíte hadici, druhý konec vložíte do nádrže s vodou, přepnete myčku do režimu zalévání a bez námahy pokropíte záhony!

Přinášíme vám novinku pro sezónu 2019, se kterou vás vytrvalá sucha nezaskočí. Akumulátorová myčka HECHT 3025 je napájena z lehkého lithiového akumulátoru a dokáže sama nasávat vodu z nádrže. Dobře poslouží při mytí teras, dlažby, automobilů pomocí tlakových trysek. Stejně dobře je ale možné pootočením nástavce vybrat kropítko, myčku přepnout tlačítkem do úsporného režimu s nižším tlakem vody a zalévat záhony. 

Máte chatičku v zahrádkářské kolonii, kde není elektrický proud? Doma si prostě nabijete akumulátor a energii si na zahrádku přinesete s sebou. Hadicí můžete nasávat vodu z nádrže s dešťovou vodou a myčkou pokropíte záhony. Již žádné tahání těžkých konví s vodou a bolavá záda. Myčku mohou lehce obsluhovat i senioři, kterým například zdravotní stav neumožní nosit těžké věci.

Myčka je součástí ACCU programu 6020, stejným akumulátorem proto můžete napájet i další zahradní techniku.

 

Více informací

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.