Zobrazit kategorie

Elektrický motocykl nejen pro mladé

21. 07. 2024

Mladí nadšenci od 15 let, pozor! V naší nabídce se objevila novinka, elektrický motocykl HECHT STRATIS, který je určen speciálně pro vás! Tento motocykl je designován jako sportovní motorka a je poháněn silným 2000 W motorem a Li-ion baterií 72 V / 20 Ah. S touto kombinací se můžete těšit na dojezd až 65 km na jedno nabití, což je více než dost na prozkoumání nových míst.

A to není všechno! HECHT STRATIS je také vybaven kotoučovými brzdami, které zajistí bezpečné brzdění, kdykoliv to budete potřebovat. S jeho maximální rychlostí 45 km/h si můžete vychutnat jízdu plnou dobrodružství a zážitků.

Vzhledem k jeho sportovnímu designu a výkonnému motoru je motocykl HECHT STRATIS ideální pro mladé nadšence, kteří chtějí vyzkoušet lehce adrenalinovou jízdu. Je to skvělá volba pro všechny, kteří chtějí prozkoumat svět na dvou kolech.

Navíc, s HECHT STRATIS se nemusíte obávat vysokých nákladů na palivo. Naopak, tato novinka využívá moderního akumulátorového pohonu, který snižuje náklady na provoz a zároveň je šetrný k životnímu prostředí. Nemusíte hledat nejbližší benzínovou pumpu, jednoduše motorku zapojte do zásuvky a za 4 hodiny je baterie plně nabitá.

S jeho moderním designem, maximální rychlostí a dojezdem, uspokojí nejen nejnáročnější začínající motorkáře, kteří chtějí vypilovat své dovednosti na motocyklu. Motocykl je homologován pro provoz na pozemních komunikacích jako dvoumístný a díky omezení maximální rychlosti na 45 km/h je možné jej řídit již od 15 let s řidičským oprávněním kategorie AM.

Předpokládané uvedení do prodeje je plánováno již na duben 2023, takže letošní sezónu si stihnete užít naplno.

Více informací ZDE

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.