Zobrazit kategorie

Elektrické skútry HECHT

31. 07. 2021

Dojíždění do zaměstnání, na úřady a drobné nákupy je složité nejen v hustém městském provozu, ale i na venkově v okolí větších měst. Každodenní ranní a odpolední kolony v dopravních špičkách se již staly takřka samozřejmostí. Na skútru však stojící kolony snadno objedete, nemusíte řešit potíže s parkováním a ještě ušetříte nemalé peníze za pohonné hmoty. A pokud jezdíte na skútru elektrickém, úspora se ještě násobí.

Na elektrickém skútru totiž není problém ujet 100 km za méně než 10 Kč, což je v podstatě stejné, jako by měl spotřebu cca 1/4 l benzínu na 100 km. Navíc je provoz takového skútru ekologický, bez emisí a bez hluku.

Pokud vás vidina levné a pohodlné dopravy nadchla, jistě vás bude zajímat, že se již brzy můžete těšit na naprostou novinku v našem sortimentu, a to elektrické skútry HECHT EQUIS a HECHT CITIS.

 

HECHT EQUIS

Skútr HECHT EQUIS bude dodáván v modré matné a bílé lesklé metalické barvě. Je vybaven digitálním tachometrem, v ceně je zádová opěrka, homologace pro provoz na pozemních komunikacích je samozřejmostí.

Skútr je poháněn elektromotorem o výkonu 1800 W. Díky jeho vysokému točivému momentu dosahuje rychlého rozjezdu, maximální rychlost je 45 km/h. K napájení je použit 72 V akumulátor s kapacitou 20 Ah. Na jedno nabití tak skútr ujede až 61 km. Doba nabíjení je 6 - 8 hodin. Maximální nosnost je 150 kg.

 

 

 

 HECHT CITIS

Skútr HECHT CITIS bude dodáván v modré a bíle lesklé, nebo stříbrné matné metalické barvě. Vybaven je rovněž digitálním tachometrem.

Poháněn je motorem o výkonu 3000W, se kterým se stává velice svižným. V městském provozu je proto velice obratný. Napájen je z 72 V akumulátor s kapacitou 20 Ah, maximální rychlost je 45 km/h. Na jedno nabití ujede až 60 km, přičemž plně nabitý je za 6 - 8 hodin. Maximální zatížení je 150 kg.

Oba modely skútrů se tak dokonale hodí do městského provozu, kde se cítí jako ryba ve vodě.  Uplatnění však najdou jistě i na venkově, například pro pravidelné dojíždění do zaměstnání.

Vložené náklady do pořízení skútru se navíc rychle vrátí na ušetřených nákladech za údržbu a pohonné hmoty.

 

Zpět na předchozí stránku

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.