Zobrazit kategorie

Dobří andělé pracují v Karlových Varech

22. 06. 2024

Karlovarská prodejna HECHT – specialista na zahradu se účastní systému Dobrý anděl, stejně jako celá řada našich prodejen.

A k čemu to je? Projekt Dobrý anděl zajišťuje pravidelnou finanční pomoc rodinám s dětmi, ve kterých někdo vážně onemocněl, ve výši několika tisíc korun měsíčně. Příjmy takto postižených rodin se díky dárcům, Dobrým andělům, zvyšují v průměru o pětinu, což pro ně bývá finančně rozhodující.

Příspěvky Dobrých andělů dostávají tyto rodiny v celé věnované částce – nadace je totiž financována z peněz filantropů a jejích zakladatelů.  

My v HECHT MOTORS známe kvality tohoto projektu a podporujeme jej. Pokud byste se chtěli podívat na příběhy těchto rodin, najdete je například na Andělském blogu. Můžete zhlédnout také facebookovou stránku Dobrý anděl, andělský Instagram či Twitter, YouTube videa nebo LinkedIn :-) 

Jen za březen 2021 Dobří andělé přispěli 30.513.634.90 Kč, z toho systém rozdělil celou tuto částku do posledního haléře celkem 4045 rodinám. K březnu 2021 je Dobrých andělů již celkem 136.792 a jsme pyšní, že můžeme být jedněmi z nich! (Více statistik naleznete případně ZDE.) 

Za zmínku stojí, že jako dárce, Dobrý anděl, získáváte při registraci automaticky přístup na svůj Andělský účet. Tam si můžete kdykoli najít, komu váš konkrétní příspěvek pomohl, a přečíst si životní příběh rodin, kterým pomáháte.

Rádi byste se podívali, jak můžete pomoci i vy? Kompletní informace najdete ZDE.

 

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.