Zobrazit kategorie

Čtyřkolka HECHT je první cenou soutěže s tahačem MERCEDES-BENZ

22. 05. 2024

Akumulátorová čtyřkolka HECHT 59399 je nejen skvělé produkční vozidlo experta Pepy z pořadu Autosalon prověřené natáčením v nejrůznějších podmínkách, ale také první cenou soutěže s tahačem MERCEDES-BENZ Actros. Tento nádherný nový model tahače mimo jiné vyhrál anketu Truck of the Year 2020.

Do dovednostní soutěže se přihlásilo celkem 1879 zájemců a ve finále se postupně ve 12 dílech pořadu utká 24 dvojic. Podmínkou soutěže je dosažení 18 let a řidičský průkaz skupiny B. Žádný ze soutěžní dvojice naopak nesmí mít řidičák na nákladní auto, tedy skupiny C.

První díl tohoto jedinečného klání uvidíte ve čtvrtek 18. června od 20:15 na televizním kanále Prima COOL v pořadu AUTOSALON.

První cenou soutěže je akumulátorová čtyřkolka HECHT 59399, která je homologována pro provoz na pozemních komunikacích a má silný a výkonný elektromotor. Její jednoznačnou výhodou je tichý provoz bez emisí.

Expert Pepa (Josef Vrtal), který vás pořadem provede, dělá pořady o autech více než 20 let. Rád cestuje, testuje automobily na nejrůznější způsoby a má svůj nezaměnitelný smysl pro humor.

Motoristický magazín Autosalon se věnuje všem motorovým vozidlům a prezentuje trendy v jejich výrobě. Setkáte se zde s recenzemi nejnovějších vozů, zajímavými novinkami a také radami na údržbu vozidla.

Těšíme se na vás – ve čtvrtek 18. června ve 20:15 v pořadu AUTOSALON!

Zde se můžete podívat, jak bude přesně soutěž probíhat.

Jak „ostrá“ je závodní dráha a jak vypadají ceny HECHT, o něž se soutěží? Expert Pepa vám vše představí zde.

A jako ochutnávku k pořadu jsme pro vás připravili krátké video...

 

 

 

Zpět na předchozí stránku

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.