Zobrazit kategorie

Čtyři loga HECHT – co vše vám mohou nabídnout?

31. 07. 2021

 

Abyste se dobře orientovali v nabídce produktů HECHT, výrobky tradičně označujeme čtyřmi různými logy. Ta jsou přesným „kompasem“ sortimentu, který vám můžeme nabídnout:

HECHT made for garden.
HECHT power tools.
HECHT pleasure of taste.
HECHT made for fun.

 

Pod logem HECHT made for garden najdete nejen „stroje a přístroje“ pro vaši zahradu. Od zahradních traktorů, sekaček a provzdušňovačů trávníků... přes kultivátory, plotostřihy, accu/motorové pily, ponorná čerpadla, zahradní vodárny... až po skleníky, pařeniště a zahradní nábytek. Nezapomínáme ani na široký sortiment zahradního nářadí a ochranných pomůcek. Nechte se inspirovat. Hodinky s vodotryskem v nabídce sice ještě nemáme, ale zato vám rádi nabídneme třeba jezerní fontánku ;-)

 

Logo HECHT power tools označuje ruční nářadí a kutilské pomůcky do vaší dílny či na stavbu. Praktickou radost si můžete udělat nejen nářadím, ale třeba i generátorem, míchačkou, zemním vrtákem nebo kompresorem. Malý tip: Můžete využít výhod ACCU programu – jeden akumulátor zastane pohon až osmi nástrojů ve vaší dílně (vrtačka, úhlová bruska, rázový utahovák, přímočará pila, LED světlo, pila ocaska, excentrická bruska, kotoučová pila). Akumulátor tedy využijete naplno, jeho kapacita nebude zbytečně degenerovat a nemusíte mít doma hromadu akumulátorů a nabíječek ke každému nářadí zvlášť.

 

Máte rádi grilování? Sezóna zahradních dobrot je v plném proudu. Pod logem HECHT pleasure of taste najdete zahradní grily – jak klasické na uhlí, tak plynové. Gril HECHT se stane nejen skvělým kuchařem všech oblíbených grilovaných specialit, ale i designovým doplňkem vaší zahrady. Máte-li rádi krásné věci, můžete si u nás vybrat třeba z modelů se stylovými pojezdovými koly. Grilujete ve velkém? Máme pro vás fortelné grily se dvěma topeništi.

 

Nezapomínáme ani na vaše děti. Se skákacími hrady, bazény a šlapacími nebo elektrickými autíčky si vaše ratolesti užijí spoustu legrace. To vše se skrývá pod logem HECHT made for fun. Máte doma malého zahradníka či zahradnici? Můžete jim udělat radost dětským nářadím HECHT.

A na závěr, aby vše bylo kompletní, ještě malou informaci. Tentokrát o prodejnách. Naše pobočky – kamenné prodejny poznáte podle loga HECHT specialista na zahradu. Abychom vám byli blíž, na trhu působí také autorizovaní prodejci – ti mají logo HECHT partner.

 

Hezké nadcházející léto Vám přeje

HECHT
specialista na zahradu

 

Zpět na předchozí stránku

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.