Zobrazit kategorie

Chcete vědět, zda je produkt v prodejně dostupný?

23. 01. 2022

Vážení zákazníci,

v roce 2016 jsme otevřeli další nové prodejny HECHT specialista na zahradu v Trutnově, Roztokách u Prahy, Velkém Meziříčí, Přerově, Litoměřicích a Šestajovicích. Nyní nás tedy můžete navštívit v celkem 20 pobočkách, kde Vám naši profesionální prodejní technici rádi poskytnou plnou podporu při výběru produktů.

Sklady poboček ovšem nemají neomezenou kapacitu a tak se může v případě velkého čas od času zájmu stát, že bude některý produkt na konkrétní pobočce krátkodobě vyprodán. Abyste nevážili cestu do prodejny zbytečně, v našem internetovém obchodě jsme zprovoznili novou funkci, díky které budete mít neustále přehled o dostupnosti jednotlivých produktů na konkrétních prodejnách.

Nyní tedy stačí v internetovém obchodě vyhledat produkt, který Vás zajímá a na stránce produktu po pravé straně vedle produktového obrázku je mimo jiné zobrazena cena, dostupnost v internetovém obchodě a odkaz pro zobrazení dostupnosti na prodejnách.

Po kliknutí na tento odkaz se zobrazí seznam našich poboček s telefonními kontakty a aktuální dostupností produktu na pobočce.

Nicméně mějte prosím na paměti, že skladovost se v průběhu dne může neustále měnit tak, jak jsou jednotlivé produkty prodávány, nebo jak jsou sklady prodejen průběžně zásobovány. 

Pokud chcete mít jistotu, že nebudete vážit cestu na pobočku zbytečně, můžete využít i možnosti objednání zboží na pobočku pomocí internetového obchodu. V internetovém obchodě stačí provést standardní objednávku, jako způsob doručení v průběhu objednávky zvolíte osobní odběr na zvolené pobočce. Jakmile bude zboží připraveno, budete o tom neprodleně informováni. Tato funkce je vždy zdarma a máte tak jistotu, že nebudete cestovat na naši pobočku zbytečně a Vámi vybraný produkt pro Vás bude připraven k odběru.

 

Zpět na předchozí stránku

Přišel vám článek zajímavý?
Sdílejte ho dál.