Zobrazit kategorie

Posezónní prohlídky zdarma!

Aby vám zahradní technika dobře sloužila dlouhá léta, je třeba se o ni pravidelně starat. U každého stroje naleznete díly, které podléhají opotřebení, která není vždy na první pohled vidět. Nože sekaček, řetězy pil, ovládací lanka, vzduchové filtry, zapalovací svíčky, provozní náplně, to vše a spousta dalších součástí strojů je nutné pravidelně kontrolovat a v případě potřeby měnit.  Včasnou výměnou opotřebeného dílu předejdete pozdějším potížím a nezřídka i rozsáhlejším poškozením stroje. Ne každý ovšem umí základní prohlídku stroje provést.

Proto vám již tradičně v období od 1. 11. 2018 do 31. 1. 2019 nabízíme možnost nechat si v našich servisních střediscích zdarma zkontrolovat stroje HECHT. Strojům budou zkontrolovány základní části a v případě nutné opravy Vám bude poskytnuta sleva 30% na provedenou práci.

Nabídka bezplatné prohlídky se vztahuje na sekačky, zahradní traktory, křovinořezy, provzdušňovače, rosiče, motorová čerpadla, tlakové myčky, zemní vrtáky, míchačky a transportéry.

Nepodceňujte servis Vašich zahradních pomocníků a dopřejte jim servis u odborníků!

Akce je platná v našich autorizovaných servisních centrech HECHT MOTORS s.r.o.