Zobrazit kategorie

BRIGGS & STRATTON

Když se v roce 1908 pánové Stephen Briggs a Harold Stratton společně rozhodli založit společnost, nemohli předpokládat, že i více než po jednom století ponesou jejich jména jedny z nejkvalitnějších motorů pro venkovní stroje a zařízení. Dnes jsou motory BRIGGS & STRATTON zárukou té nejvyšší kvality.

Společnost BRIGGS & STRATTON sídlí v Milwaukee v USA, kde navrhuje a vyrábí již více než 100 let motory, které pohánějí stroje a zařízení po celém světě. Všechny díly splňují požadavky nejpřísnějších amerických i evropských norem, proto se můžou motory BRIGGS & STRATTON pochlubit vysokou úrovní kvality, spolehlivosti a výkonu.

Pověstná kvalita motorů BRIGGS & STRATTON je důvodem, proč jsou využívány pro pohon vybraných strojů HECHT.
Sekačkám HECHT dodávají motory B&S vysoký výkon a točivý moment. Díky tomu sekačky s těmito motory snadněji posekají vysokou a hustou trávu. Při použití kvalitního bezolovnatého benzínu a pravidelné údržbě je  startování motoru snadné.

 

Pestrá nabídka kvalitních motorů BRIGGS & STRATTON určených pro pohon venkovních strojů a zařízení je proto vhodná zejména pro pohon různé zahradní techniky. Na strojích HECHT je proto můžete nacházet například na technice z kategorií:

  • motorové sekačky
  • zahradní traktory
  • motorové provzdušňovače trávníků
  • motorové kultivátory
  • motorové rotační kartáče
  • motorové štípačky

Naprostou samozřejmostí je záruční i pozáruční servis, stejně tak jako zajištění dodávky náhradních dílů.

 

Pro start motorů řady instart iS nepotřebujete žádné lanko startéru. Stačí stisknout tlačítko a motor je nastartován z moderního lithiového akumulátoru.