Návody

V průběhu prodeje produktů Hecht dochází v rámci jejich zlepšování k drobným konstrukčním změnám, které mají především zlepšit kvalitu a spolehlivost výrobků Hecht. V některých případech mohou mít tyto změny vliv i na použití produktu.

Abychom zamezili možným škodám vzniklým v souvislosti s užitím produktu podle nesprávného návodu k použití, jsou manuály distribuovány výhradně v tištěné podobě jako součást nově zakoupeného produktu. V případě jeho poškození nebo ztráty je možné návod objednat pomocí formuláře, kde je nutné přesně uvést typ produktu včetně roku výroby. Tyto údaje naleznete na výrobním štítku Vašeho produktu Hecht.

Zaslání nového návodu k použití je však zpoplatněno paušální částkou 50 Kč (s DPH), která zahrnuje náklady spojené s výrobou distribucí, poštovným a balným. Návod pak bude zaslán na dobírku na Vámi zvolenou adresu. V případě, že jste spolu se zakoupeným výrobkem neobdrželi žádný návod, obraťte se prosím na reklamační oddělení.
 

 Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím