Okružní / kolébkové pily

Okružní kolébkové pily, často také nazývané jako cirkulárky, jsou nedocenitelným pomocníkem především při řezání palivového dřeva. Snadno bez větší námahy s nimi nařežete větší polena pro štípání.
Rádi byste si sami nařezali dřevo, ovšem strach ze staré, podomácku vyrobené cirkulárky bez jakýchkoli bezpečnostních prvků Vám v tom zcela oprávněně brání? Odvezte život ohrožující stroj do šrotu a pořiďte si moderní kolébkovou okružní pilu!
Moderní kolébkové pily jsou na rozdíl od někdejších často podomácku vyrobených cirkulárek bezpečné. Pilový kotouč je zcela ukryt pod důmyslně navrženými kryty, které při pohybu kolébky odkrývají postupně pouze část kotouče, která právě řeže. Obsluha pily umístí poleno do této kolébky, ve které jej následně naprosto bezpečně lehkým tlakem na madlo překlopí proti kotouči pily. Při dodržení základů bezpečnosti práce je úraz způsobený pilou vyloučen.Seřadit
4 položek


4 položek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím