Výherce soutěže Zahrada roku

22. 11. 2016

Jedním z hlavních cílů naší společnosti je nabízet zákazníkům kvalitní a dostupné produkty pro práci v zahradě. Za řadu let, po které se věnujeme vývoji a testování zahradní techniky, se odvažujeme hrdě tvrdit, že jsme specialisté na zahradu. Proto asi nikoho nepřekvapí, že si dobře uvědomujeme, že za každou krásnou zahradou stojí i spousta dřiny.

Čas od času pak dostaneme možnost nejen naše zákazníky, ale i ostatní zapálené zahrádkáře nějakým způsobem ocenit. Proto když časopis „Naše krásná zahrada“, vyhlásil soutěž „Zahrada roku“ neváhali jsme a poskytli do této soutěže první cenu, sněhovou frézu HECHT 9334 SQ a s napětím sledovali vývoj soutěže.

Nyní Vám můžeme s radostí sdělit, že výherci první ceny se stali manželé Šeligovi žijící v malé obci nedaleko Ostravy, kteří si svou cenu včera 21. 11. 2016 převzali v naší prodejně v Opavě.

Náš prodejní technik manželům vysvětlil jak frézu ovládat, jak provádět základní údržbu i čeho se při použití tohoto výkonného stroje vyvarovat.

Manželům tedy ještě jednou gratulujeme.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím