Otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu v Litoměřicích!

14. 11. 2016

Otevření nové prodejny v Litoměřicích se setkalo s velkým zájmem zákazníků, o čemž svědčí i skutečnost, že řada zákazníků se dostavila již v době příprav několik dní před otevřením, tedy v době, kdy se teprve vybavovala prodejna zařízením a chystalo se zboží.

V den otevření jsem již tradičně připravili slevové akce, mezi něž patřila například motorová řetězová pila HECHT 26 za zvýhodněnou cenu 999 Kč. Od brzkých ranních hodin se před prodejnou tvořila fronta nedočkavých zákazníků, kteří ihned po otevření zaplnili prodejnu a naši prodejní technici se měli co ohánět, aby zodpověděli všechny dotazy a obsloužili zákazníky.

V Litoměřicích můžete naši prodejnu HECHT specialista na zahradu navštívit každý den, tedy od pondělí do neděle v době od 8.00 do 20.00 hodin.

Prodejna v Litoměřicích je tak již v pořadí devatenáctým místem, kde nás mohou zákazníci navštívit. Do konce tohoto roku chystáme počet prodejen zaokrouhlit na dvacet novou prodejnou v Šestajovicích, Praha - východ.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím