L2139ABAL - solární LED světla, balení 24 ks

Balení 24 ks solárních LED světel Dakota.
Naše cena s DPH:
1 399 Kč
včetně všech poplatků
Naše cena bez DPH:
1 156,20 Kč
Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Ostatní
Kód zboží:
L2139ABAL
Záruka:
2 roky

balParametry

Parametr Popis
Výška 25 cm
Napájení 1,2 V solární

Popis zboží

HECHT L 2139A DAKOTA solární LED osvětlení. Snadná instalace do záhonů, podél chodníků a do zahrad bez nutnosti jakéhokoli napájení pomocí kabelů. Solární lampa si pomocí solárního panelu během dne nashromáždí dostatek energie v integrovaném akumulátoru. Po setmění se pak automaticky rozsvítí. Jako zdroj světla je použita LED, která na rozdíl od běžné žárovky neprodukuje prakticky žádné teplo, takřka veškerá energie je převedena na světlo. Proto lampa vydrží na jedno nabití svítit i několik hodin.

Doba svícení je na nabití je ovlivněna kvalitou denního osvětlení, čistotou solárního panelu a stavem integrovaného akumulátoru. Udržujte proto kolektor lampy čistý, lampě najděte na zahradě takové místo, kde na ni bude v průběhu dne dopadat dostatek světla. V zimním období nenechávejte lampy zbytečně v mraze, který by mohl snižovat kapacitu akumulátorů.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím