Zobrazit kategorie

Prodejny jsou stále otevřené

Vážení zákazníci,

opatření vlády, které vstoupilov platnost 15. 3. 2020 stanovilo uzavření mnoha prodejen zároveň stanovilo, že prodejny se zahrádkářskými potřebami mají zůstat otevřené.

Všechny naše prodejny jsou otevřeny denně od 8:00 do 19:00 hodin.

Seznam prodejen všech s kontakty a otevíraci dobou naleznete ZDE

V této obtížné době, kdy se nemůžeme volně pohybovat a stýkat se se svými přáteli nám tak alespoň zůstala možnost trávit čas na zahradě. Snad Vám situaci alespoň trochu ulehčí možnost u nás zakoupit vše potřebné jak pro ulehčení práce, tak pro odpočinek.

Dáváme Vám tímto navědomí, že nové opatření vlády přijímáme a jsme připraveni Vás obsloužit a umožnit nákup veškerých potřeb pro zahradu.

Zároveň je pro nás důležité dodržovat veškerá doporučení i předpisy zaručující ochranu zdraví nás všech a podle toho zavádíme v prodejnách nutná opatření jako jsou např. bezpečné rozestupy, ochranné prostředky. Zákazník, který nebude mít vhodným způsobem zakrytá ústa, nebude obsloužen. Prosíme, abychom se k sobě navzájem chovali ohleduplně.

Abychom maximálně ochránili Vaše i naše zdraví, prodejnách jsme maximálně zvýšili hygienické požadavky, kdy jsou veškeré prostory pravidelně dezinfikovány, několikrát denně jsou dezinfikovány pulty a prostory pokladen.

Prosíme Vás, abyste si produkty předběžně prohlédli na našich stránkách www.hecht.cz a do prodejny přicházeli již s jasným požadavkem. Tedy tak, abyste v prodejně zůstávali co možná nejkratší možnou dobu. Pokud máte roušky, či respirátory, prosím abyste je při nákupu používali. Pokud jste roušku ani respirátor nesehnali,prosíme abyste se nestyděli k ochraně Vaší i svého okolí použít jinou, nejlépe bavlněnou látku. Také prosíme, abyste platili bezhotovostně, tedy kartou, mobilem, nebo jiným bezkontaktním způsobem.

Bez omezení je v provozu také náš eshop www.hecht.cz, kde můžete objednávat s dodáním domů nebo s vyzvednutím v kterékoliv naší prodejně, která je otevřena.


Přejeme Vám pevné zdraví, děkujeme Vám za přízeň a věříme, že se situace brzy vrátí do normálního stavu.

Váš tým zaměstnaců HECHT

 

Zpět na předchozí stránku