HECHT CONTACT - plynový gril

Plynový gril na propan/butan. Výkon hořáků celkem 6,6 kW. 3 hořáky. 2 smaltované rošty. Teploměr. Vhodné pro zahradní kryté plochy.
Naše cena s DPH:
4 990 Kč
včetně všech poplatků
Naše cena bez DPH:
4 123,97 Kč
Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Hecht
Kód zboží:
HECHTCONTACT
Záruka:
2 roky

ksParametry

Parametr Popis
Rozměry balení 835 x 625 x 310 mm

Popis zboží

HECHT CONTACT je plynový gril se třemi hořáky. Gril je vybaven dvěma smaltovanými rošty. na hlavním spodním roštu tak můžete připravovat hlavní pokrm a na vrchním, menším roštu například přílohu. Konstrukce roštů je provedena tak, že horní rošt sepři otevření víka automaticky odsouvá dozadu. Díky tomu je grilované jídlo po otevření dobře přístupné k obracení, dochucování a jiné manipulaci. Víko je opatřené teploměrem, vždy tak máte přehled o aktuální teplotě v grilu. Každý z trojice hořáků lze samostatně regulovat, nikdy se proto nemůže stát, že zatím co se jídlo na jedné straně roštu připaluje, na druhé straně je nedopečené. Komfort grilování zvyšují i vdě velké odkládací plochy. Velkou výhodou plynových grilů je, že pro grilování jsou připraveny takřka okamžitě, nemusíte čekat, než se rozhoří uhlí.

Doporučené příslušenství

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím