HECHT ADELLE - plynový gril

Plynový gril na propan/butan. Výkon hořáků celkem 13,7 kW. 3 hořáky + 1 boční hořák. 1 matný smaltovaný litinový rošt. 1 matná smaltovaná litinová plotna. Teploměr. Vhodné pro zahradní kryté plochy.
Naše cena s DPH:
6 990 Kč
včetně všech poplatků
Naše cena bez DPH:
5 776,86 Kč
Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Hecht
Kód zboží:
HECHTADELLE
Záruka:
2 roky

ksParametry

Parametr Popis
Rozměry balení 740 x 730 x 525 mm

Popis zboží

HECHT ADELLE je plynový gril na propan/butan s velkým smaltovaným litinovým roštem. Vybaven je trojicí velkých hořáků, znichž je možné každý samostatně regulovat. Jídlo proto bude vždy po celé šířce roštu propečeno přesně podle potřeby. Víko grilu je vybaveno teploměrem, stále tak máte teplotu grilu pod kontrolou. Pod krytem na levé odkládací ploše je pak další klasický hořák, na kterém lze například vařit v hrnci nebo smařit na pánvi. Díky tomu gril poslouží jako takřka dokonalá zahradní kuchyně. Po uzvření krytu bočního hořáku jej lze využívatjako odkládací plochu a ve spojení s plochou na druhé straně grilu má obsluha vždy dostatek prostoru pro přípravu pokumů, nebo odkládání nádobí. Pojezdová kola umožní jednoduše převážet gril po zahradě.

Doporučené příslušenství

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím