HECHT 9565 SE - benzínová sněhová fréza

Dvoustupňová sněhová fréza s pojezdem. Motor Hecht OHV 6,5 HP. Šířka záběru 56 cm, výška záběru 42 cm. Odhazovací vzdálenost 12 m. Elektrický startér, světlomet.
Naše cena s DPH:
12 990 Kč
včetně všech poplatků
Naše cena bez DPH:
10 735,54 Kč
Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Hecht
Kód zboží:
HECHT9565SE
Záruka:
2 roky

ksParametry

Parametr Popis
Nastavení komínu 190°
Vyhřívané rukojeti Ne
Hmotnost 65 kg
Motor Hecht 4-taktní
Pracovní záběr 56 x 42 cm
Výkon 6,5 HP
Typ pohonu Spalovací benzínový motor
Pojezd Ano
Start Manuální/elektrický 230 V

Popis zboží

Dvoustupňová sněhová fréza Hecht 9565 SE s čtyřtaktním motorem Hecht OHV o výkonu 6,5 HP, s možností manuálního i elektrického startu. Elektrický start se provádí připojením do sítě 230 V/50 Hz po dobu startu. Díky tomu není v systému žádný akumulátor, který by byl nadměrně zatěžován mrazem a studenými starty. Fréza je rovněž vybavena světlometem, který oceníte především v brzkých ranních nebo pozdních odpoledních hodinách.


Pro pojezd frézy je možné volit celkem 6 převodových stupňům z toho 4 vpřed a 2 vzad. Díky tomu je možné rychlost pojezdu vždy ideálně přizpůsobit stavu a množství odklízeného sněhu. Masívní ocelový bunkr je opatřen nastavitelnými kluzáky. Pod ním se ukrývá sada ocelových nožů, které si hravě poradí i se zhutnělým a zledovatělým sněhem. Odhozovým komínem nastavitelným z místa obsluhy v rozsahu 190°je pak sníh odhozen až do vzdálenosti 12 m. Fréza je osazena 13 x 4,1 - 6" koly s hlubokým vzorkem, který jí zajistí perfektní trakci. V extrémních podmínkác je možné dokoupit i sněhové řetězy.

(Údaje o výkonech motorů jsou měřené při 3600 ot/min-1. Tohoto výkonu stroj při běžném použití nedosáhne. Pro přesné porovnání výkonu motoru použijte údaj o obsahu a typu motoru.)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím