HECHT 9337 - benzínová sněhová fréza s pojezdem

Dvoustupňová benzínová fréza s pojezdem. Motor Hecht OHV, výkon 11 HP. Záběr (š) 70 cm (v) 55 cm. El. startování do sítě. Odhazovací vzdálenost 10 - 15 m. 190° nastavení komínu. Hmotnost 118 kg.
Naše cena s DPH:
23 990 Kč
včetně všech poplatků
Naše cena bez DPH:
19 826,45 Kč
Dostupnost:
Neni skladem v e-shopu
Výrobce:
Hecht
Kód zboží:
HECHT9337
Záruka:
2 roky

ksParametry

Parametr Popis
Nastavení komínu 190°
Vyhřívané rukojeti Ano
Hmotnost 118 kg
Motor Hecht 4-taktní
Obsah motoru 375 cm3
Pracovní záběr 70 x 55 cm
Výkon 11 HP
Typ pohonu Spalovací benzínový motor
Pojezd Ano

Popis zboží

HECHT 9337 je dvoustupňová sněhová fréza s opravdu extrémním výkonem. Ten jí dodává motor HECHT OHV o obsahu 375 cm3 s max. výkonem celých 11 HP. Start motoru lze provádět jak ručně, tak pomocí elektrického startéru s připojením do 230V/50Hz sítě. Fréza tak při startu není odkázána na kapacitu mrazem zkoušené baterie. Díky tomu bylo možné osadit stroj odolným kovovým bunkrem s až 70 cm širokou a 55 cm vysokou frézou. Robustní zpracování celé konstrukce tak umožní jejím zubům zakousnout se i do zledovatělého nebo ušlapaného sněhu, který vysokou rychlostí odhodí až do vzdálenosti 10 - 15 m. Směr odhozu je řízen tradičně odhozovým komínem. Ten je možné v plném rozsahu ovládat přímo s místa obsluhy - směr je ovládán kličkou pod hlavním madlem, výška a délka odhozu páčkou přímo na ovládacím panelu na madle.

Pojezd i v těch nejdrsnějších podmínkách zajistí velká 16 x 6,5 - 8" kola s hlubokým dezénem, která je možné navíc doplnit i o sněhové řetězy. Práce s takto silným strojem potřebuje dokonalou kontrolu jeho pohybu, proto je fréza vybavena převodovkou s volbami 6 rychlostí vpřed a 2 rychlosti vzad. Dobrou manévrovatelnost zajišťují i kluzáky po stranách bunkru, kterými lze zároveň nastavit i bezpečnou výšku pohybu frézy nad povrchem.

V časných ranních, pozdních odpoledních a nočních hodinách při likvidaci nenadálé sněhové nadílky jistě oceníte i integrovaný světlomet.


Doporučené příslušenství

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím