HECHT 741 - elektrický kultivátor

Elektrický kultivátor s příkonem 1400 W. Hmotnost 11 kg. Záběr 40 cm. 6 kultivačních nožů.
Naše cena s DPH:
2 890 Kč
včetně všech poplatků
Naše cena bez DPH:
2 388,43 Kč
Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Hecht
Kód zboží:
HECHT741
Záruka:
2 roky

ksParametry

Parametr Popis
Hmotnost 11 kg
Motor Elektrický 230 V/ 50 Hz
Pracovní záběr 40 cm
Příkon 1400 W
Typ pohonu Elektrický motor
Počet nožů 6
Průměr nožů 20 cm
Rozměry balení 415 x 380 x 555 mm

Popis zboží

Malý ale výkonný elektrický kultivátor HECHT 741 je vhodným pomocníkem pro kypření půdy a zapracovávání hnojiv v menších záhonech. Poháněn je elektrickým motorem o příkonu 1400 W, jeho pracovní záběr je 40 cm. Osazen je šesti sadami kultivačních nožů. S kultivátorem snadno a rychle připravíte půdu pro sázení nebo setí, stejně snadno před sezónou, nebo na konci sezóny můžete kultivátorem do půdy zapracovat kompost, nebo hnojiva.


Široko umístěná ergonomická madla usnadní manipulaci, stroj se drží velice pohodlně. Kultivátor není určen pro zakládání nových záhonů přeoráním trávníků, v již založených záhonech však kypří půdu velice snadno a rychle. Pokud na záhon uložíte vrstvu kompostu, kultivátor ji při práci dokonale promísí s půdou a záhon připraví na sezónu. V takto obohacené a prokypřené zemi se pak dočkáte skvělé úrody.


Kultivátor HECHT 741 je vybaven ergonomickými madly, obsluha je před odletujícím materiálem chráněna blatníky. Kultivátor váží 11 kg, pro snadnou přepravu je vybaven i pojezdovými koly, která je možné snadno sklopit.


Doporučené příslušenství

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím