HECHT 59922 - dětské autíčko na baterie

Bateriově poháněné auto pro děti. Vhodné pro děti ve věku od 3 do 8 let. Hmotnost 17,2 kg. Maximální zatížení 35 kg. Rozměry (D) 115 cm x (Š) 73 cm x (V) 61 cm. Funkční světla, hudba, MP3, 2 motory, dálkové ovládání.
Naše cena s DPH:
4 990 Kč
včetně všech poplatků
Naše cena bez DPH:
4 123,97 Kč
Dostupnost:
Neni skladem v e-shopu
Výrobce:
Hecht
Kód zboží:
59922
Záruka:
2 roky

ksParametry

Parametr Popis
Hmotnost 17,2 kg
Motor 2 x Elektrický 12 V
Akumulátor 12 V 7 Ah
Šířka 73 cm
Výška 61 cm
Délka 115 cm

Popis zboží

Dokonale vybavené auto HECHT 59922 pro malé motoristy! Po stisknutí hlavního spínače se ozve realistický zvuk startujícího motoru. Dítě ovládá autíčko plynovým pedálem, pomocí řadicí páky může volit pohyb vpřed a couvání. Na volantu je tlačítko funkčního klaksonu a spouštění přednastavené hudby. Během přehrávání blikají světla do rytmu. Je zde i přípojka pro MP3 přehrávač (3,5 mm jack). Samozřejmostí jsou i bezpečnostní pásy. Efektní je i nabíjecí konektor pod víčkem nádrže. Součástí autíčka je i RC dálkové ovládání, kterým je možné autíčko v plném rozsahu řídit. Díky tomu budete mít vždy nad autíčkem kontrolu a můžete tak pomoci menším dětem s řízením.

Energii zajišťuje akumulátor o napětí 12 V a kapacitě 7 Ah. O pohon autíčka se starají dva samostatné elektromotory, každý o výkonu 35 W, poháněna jsou nezávisle obě zadní kola. Tím je zajištěna poměrně dobrá prostupnost terénem, například na upravených travnatých plochách. Rychlost autíčka v závislosti na terénu a zatížení dosahuje v průměru 5 -7 km/h. Maximální zatížení autíčka je 35 kg, hmotnost prázdného autíčka je 17,2 kg. S dodávanou nabíječkou je autíčko během 8 - 12 hodin plně nabito a připraveno k další jízdě. Doba provozu autíčka je v průměru 1 - 2 hodiny na jedno nabití, tato doba a dojezd jsou ovlivněny terénem a váhou dítěte.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím